Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ten roguelike do tworzenia talii łączy w sobie najlepsze gatunki w grze RPG w stylu Slay The Spire z walką w czasie rzeczywistym

/
/
/
59 Views

Po ogromnym sukcesie Vampire Survivors i innych dziwacznych gier typu roguelike, widzieliśmy wiele gier chcących wskoczyć do wymagającej liczby bitew automatycznych, podejmując dziwaczne połączenie gatunków – jednak jedna z nadchodzących gier podnosi poprzeczkę ante w stylu roguelite, stylowej przygodówki 2D i gry RPG polegającej na automatycznym budowaniu talii.

Właśnie wypuszczona w tym tygodniu na Steam gra Racine to nowy rodzaj gry roguelite, która łączy w sobie strategiczną mechanikę RPG polegającą na budowaniu talii z Slay the Spire z szybką akcją w czasie rzeczywistym, w której nacisk kładziony jest na zagrywanie kart we właściwym czasie.

W grze roguelite RPG Racine wcielisz się w poszukiwacza przygód, który potrafi władać magicznymi kartami, aby zabijać potwory i pokonywać wyzwania. Podobnie jak w przypadku innych gier roguelite, w Racine przemierzasz losową ścieżkę wypełnioną niepewnymi spotkaniami i zagrożeniami, które wystawią na próbę Twoje umiejętności posługiwania się kartami. W miarę zdobywania kolejnych poziomów i zdobywania nowych kart do swojej talii, napotkasz nowe wyzwania, które zmienią Twoją strategię i taktykę, aby dotrzeć do końca Twojej podróży.

Ta odmiana roguelite polegającego na budowaniu talii i rozgrywce w trybie automatycznego bitewnia zawiera wiele schludnych i fascynujących haczyków. Nie tylko oferuje oszałamiającą grafikę 2D, która przywodzi na myśl gry takie jak Superbrothers: Sword and Sorcery i oryginalne Risk of Rain, ale także unikalne podejście do walki automatycznej, spopularyzowane niedawno przez Vampire Survivors, sprawia, że ​​nie jest to tylko doświadczenie pasywne. Podczas bitew Twoja postać będzie atakować samodzielnie, ale nadal będziesz musiał używać różnych kart, które masz do dyspozycji, aby odeprzeć ataki wroga i zadawać śmiałe ciosy kończące.

Racine wygląda na sprytną odmianę gatunku, która stanowi fascynującą odmianę tego, czym mogą być roguelity. Teraz na zewnątrz Paratwórcy wystawili Racine na sprzedaż z 10% rabatem, więc fani gatunków RPG polegających na budowaniu talii i roguelite mają tańszy sposób na wskoczenie w tę nową i bardzo dziwną odsłonę gry RPG polegającej na budowaniu talii.

Więcej informacji na temat innych fajnych gier niezależnych znajdziesz w naszym podsumowaniu nadchodzące gry niezależne nadejdzie w 2023 r. i później.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar