Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ten horror FPS w trybie współpracy za 9 dolarów to klasyczny duchowy następca CoD Zombies, na który czekałem 14 lat

/
/
/
84 Views

Jeśli, podobnie jak ja, masz miłe wspomnienia wysadzania bezlitosnych fal zombie w ciasnych, zamkniętych przestrzeniach i tak naprawdę nie martwiąc się o nic innego, to prawdopodobnie grałeś dużo w Call of Duty: Zombies ze swoimi kumplami i chciałeś nowoczesny odpowiednik od lat. No to teraz jest: Hellbreach: Vegasoparta na nowej fali kooperacyjna gra typu horror FPS inspirowana klasycznymi Call of Duty: Zombies, Killing Floor i Doom.

Tak, zdaję sobie sprawę, że istnieje nowy tryb Call of Duty Zombies, ale nie wdając się w sedno sprawy, w niczym nie przypomina on tego, w który grałem w Call of Duty Black Ops z 2010 roku. Jestem Również świadomy, że teraz w pełni ucieleśniam mem „starzec krzyczy do nieba”, ale nie obchodzi mnie to; klasyczne Call of Duty Zombies było najlepsze. I czas, kiedy mieliśmy także Left 4 Dead 2, nie mniej! Kurczę, wtedy było nam dobrze, ale robię dygresję.

Hellbreach: Vegas właśnie wystartowało w ramach wczesnego dostępu za bardzo rozsądną cenę 10 dolarów (9 dolarów z ograniczoną czasowo zniżką na premierę obowiązującą do 22 marca) i chociaż nie grałem zbyt wiele, czuję się, jakbym znów miał 20 lat w zadymionym mieszkaniu moich przyjaciół, próbując udawać, że lubię palić ręcznie zwijane papierosy tak samo, jak uwielbiam krzyczeć na siebie, gdy powoli, chaotycznie tracimy grunt pod hordami zombie.

Stworzona przez indywidualnego programistę Ashleya Ellisa, który gra pod pseudonimem Infinity Ape, Hellbreach: Vegas pozwala 1-4 graczom bawić się na trzech mapach opanowanych przez dziewięć różnych rodzajów demonów. Twoim zadaniem jest, jak się domyślasz, zastrzelić ich i obserwować, jak rośnie twój wynik. Istnieje ponad 19 broni i przedmiotów kosmetycznych do odblokowania – powinienem zaznaczyć, że żadnej nie można kupić za prawdziwe pieniądze – oraz fajne mini-gry, w których wchodzisz w interakcję z automatami do gier, aby zyskać szansę na wygranie broni, ulepszeń i przedmiotów kosmetycznych.

Oprócz głównego trybu przetrwania dostępny jest także klaustrofobiczny tryb uwięziony i tryb Gun Pro, w którym możesz ćwiczyć celność we wszystkich rodzajach broni. Ponieważ właśnie wprowadzono go do wczesnego dostępu, z biegiem czasu możesz spodziewać się większej liczby trybów, map, broni, przedmiotów kosmetycznych i innych rzeczy, ale na razie jest to łatwa rekomendacja za 9 USD, szczególnie dla graczy klasycznych Call of Duty Zombies o pewnym klasyczny.

Nigdy nie jest zły moment na zabawę najlepsze gry FPS cały czas.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar