Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ten gadżet za 50 dolarów pozwala grać na Nintendo Switch na iPadzie lub laptopie

/
/
/
61 Views

Nintendo Switch to już wszechstronna konsola – ale zawsze chcemy więcej. Czego potrzebujesz, jeśli chcesz mieć większy ekran niż urządzenie przenośne, ale nie masz dostępu do pełnego obrazu telewizora? Oczywiście możliwość grania na Nintendo Switch na ekranie iPada lub laptopa.

Genki ShadowCast był już jednym z moich ulubionych akcesoriów Nintendo Switch, a nowa wersja jest tuż za rogiem. Dostępne Zamów w przedsprzedaży za 49,99 USD w Amazon (i premiera 8 stycznia), nowa karta przechwytująca może przesyłać strumieniowo obrazy z Switcha bezpośrednio na dowolny ekran z wejściem USB-C. Został zaprojektowany do nagrywania materiału za pomocą aplikacji Genki Studio na iPada OS lub aplikacji Genki Arcade dla systemu Windows, ale główna korzyść wynika z możliwości przesyłania. Po prostu podłącz port HDMI do stacji dokującej Switch i podłącz klucz sprzętowy do portu USB-C na iPadzie lub laptopie, a rozgrywkę Switch będziesz mógł rozpocząć na swoim urządzeniu.

Obraz

Genki ShadowCast 2 | 49,99 dolarów w Amazonie
Genki ShadowCast 2 jest już dostępny w przedsprzedaży w sklepie Amazon, przed datą premiery 8 stycznia. Nowy model ma ulepszoną specyfikację, która zapewnia płynniejsze i bardziej niezawodne przesyłanie sygnału między Nintendo Switch a iPadem lub laptopem.

Zwiększona specyfikacja zapewniająca ostry obraz

Genki ShadowCast 2 na drewnianym biurku

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Nowy Genki ShadowCast 2 jest udoskonaleniem oryginału w niemal każdym aspekcie. Chociaż pierwsza wersja bardzo mi się podobała, ucierpiała ona z powodu pogorszenia jakości obrazu, a w szybszych grach platformowych zauważalne było pewne opóźnienie. Po przetestowaniu nowej specyfikacji z radością mogę zgłosić, że kompresja wokół obrazu jest znacznie mniejsza podczas testów w grach Super Mario RPG i Steamworld Heist. Oczywiście nadal nie uzyskamy tutaj żadnego skalowania do 4K, ale ulepszenia w zakresie dziwnych opóźnień i drgań liczby klatek na sekundę, których doświadczyłem, więcej niż uzasadniają tę cenę 50 dolarów. Ponadto w głównym oprogramowaniu Arcade nadal znajduje się przełącznik, który pozwala wybierać pomiędzy trybem przesyłania w trybie wydajności i rozdzielczości, aby mieć pewność, że alokujesz moc tam, gdzie jej najbardziej potrzebujesz.

To nie jest profesjonalna karta przechwytująca, więc ogólny obraz nie jest w stosunku 1:1 do tego, co zobaczysz na telewizorze lub na samym Switchu. Do niecodziennego połączenia w drodze lub dla studentów, którzy chcą na chwilę odejść od małego ekranu, choć jest to fantastyczne urządzenie.

Genki ShadowCast i Genki ShadowCast 2

Genki ShadowCast (po lewej); Genki ShadowCast 2 (po prawej) (Źródło zdjęcia: Przyszłość)

ShadowCast kontra ShadowCast 2

Genki Cień

 • Wyjście 1080p przy 30 klatkach na sekundę
 • USB2
 • Obraz jest bardziej skompresowany
 • Opóźnienie zauważalne w szybkich grach
 • Pobiera dane wejściowe z PS5, Xbox i Switch
 • Umożliwia wyjście z laptopa i komputera PC

Genki ShadowCast 2

 • Wyjście 1080p przy 60 klatkach na sekundę
 • USB 3.2
 • Obraz jest mniej skompresowany
 • Mniejsze opóźnienie
 • Pobiera dane wejściowe z PS5, Xbox i Switch
 • Umożliwia wyjście z laptopa, komputera PC i iPada

Więcej najlepszych akcesoriów Nintendo Switch

Oczywiście, jeśli budujesz idealną konfigurację Nintendo Switch, będziesz potrzebować znacznie więcej niż Genki ShadowCast. Poniżej podsumowujemy najnowsze ceny naszych ulubionych gadżetów.

Całość też podsumowujemy najlepsze karty przechwytujące na całym rynku lub sprawdź najlepsze ładowarki Nintendo Switch i najlepsze obudowy Nintendo Switch po więcej zestawu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar