Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Teardown ukaże się w listopadzie na PS5 i Xbox Series X/S

/
/
/
117 Views

Teardown to gra symulacyjna oparta na wokselach, w której, jak sama nazwa wskazuje, chodzi o zniszczenie. Premiera miała miejsce w kwietniu ubiegłego roku na PC, a na początku tego roku deweloper Tuxedo Labs ogłosił, że gra pojawi się w tym roku na konsolach. Studio ujawniło, że Teardown zadebiutuje 15 listopada na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Kiedy 15 listopada trafi na PS5, dołączy także do katalogu gier PlayStation Plus dla członków PlayStation Plus Extra i Premium. Zbiegając się z dzisiejszymi wiadomościami o premierze konsoli, Tuxedo Labs ujawniło także serię nowych misji, map, pojazdów i nie tylko, które pojawią się w Teardown w przyszłym roku, a także pierwszą w historii przepustkę sezonową do gry.

Przekonajcie się o tym sami, oglądając poniższy zwiastun daty premiery konsoli Teardown:

Tuxedo Labs zaleca nowym graczom rozpoczęcie od kampanii fabularnej Teardown, która obejmuje 40 poziomów. Każde zaczyna się od głównego zadania, takiego jak kradzież przedmiotu lub zniszczenie pewnych rzeczy, oraz szeregu dodatkowych wyzwań. Musisz wykonać te zadania, używając różnych narzędzi, broni, pojazdów i nie tylko, zanim skończy się czas. Po przejściu kampanii Tuxedo Labs rekomenduje tryb Sandbox, który pozwala na nieograniczone eksplorowanie wszystkich poziomów kampanii.

Oprócz wersji konsolowej Tuxedo Labs wypuszcza DLC Time Campers, będące rozszerzeniem kampanii rozgrywającym się na Dzikim Zachodzie.

„Nowe rozszerzenie wzbogaca rozgrywkę na wiele różnych sposobów, wprowadzając nową fabułę, która przeniesie Cię w czasie, wyposaży w staromodną broń i narzędzia oraz skieruje niszczycielski wzrok na zakurzone górnicze miasto” – Wpis na blogu PlayStation czyta. „To odejście od współczesnej scenerii głównej kampanii Teardown, ale koncepcja napadu doskonale pasuje do epoki wymyślnych napadów na banki”.

Tuxedo Labs Teardown PlayStation 5 PS5 Xbox Series X – data premiery

Wiosną przyszłego roku Tuxedo Labs doda do Teardown DLC Folkrace, które udostępni graczom flotę nowych pojazdów do wykorzystania w wyścigach i niszczycielskich wyzwaniach.

Tuxedo Labs Teardown PlayStation 5 PS5 Xbox Series X – data premiery

Po Folkrace Tuxedo Labs ma jeszcze dwa niezapowiedziane DLC, które zostaną wydane w 2024 roku. Przepustka sezonowa Teardown zapewni Ci wszystkie cztery z tych DLC.

Tuxedo Labs Teardown PlayStation 5 PS5 Xbox Series X – data premiery

Gra Teardown jest obecnie dostępna na PC. Premiera odbędzie się 15 listopada na PS5 i Xbox Series X/S.

Tymczasem obejrzyj Informator gier Rozbiórka NGT.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar