Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Tapeta dźwiękowa

/
/
/
84 Views


Te tapety Sonic z pewnością dodadzą stylu Twojemu ekranowi, więc chwyć najlepszą grafikę przedstawiającą niebieskie rozmycie i odśwież swój komputer stacjonarny lub urządzenie mobilne już dziś

Sonic jest fajniejszy niż Mario i wszyscy o tym wiedzą. To, czy jego gry są lepsze, to inny argument, ale przynajmniej Sonic zawsze przyjmuje pozę i wygląda modnie, robiąc to. Co więcej, Sonic ma niezliczone dzieła sztuki lub grafiki fanów, które składają mu hołd, więc jeśli szukasz Tapeta dźwiękowamasz w czym wybierać.

Sonic jest fajniejszy niż Mario i wszyscy o tym wiedzą. To, czy jego gry są lepsze, to inny argument, ale przynajmniej Sonic zawsze przyjmuje pozę i wygląda modnie, robiąc to. Co więcej, Sonic ma niezliczone dzieła sztuki lub grafiki fanów, które składają mu hołd, więc jeśli szukasz Tapeta dźwiękowamasz w czym wybierać.

Zanim przejdziemy do naszego przewodnika, Sonic nie jest jedynym, który ma świetną grafikę. Jeśli szukasz jeszcze więcej sposobów na udekorowanie swojego pulpitu, zapoznaj się z naszymi przewodnikami dotyczącymi tapet Mario, tapet Zelda, tapet Pokémon, tapet Kingdom Hearts, tapet Genshin Impact i wielu innych.

Obróćmy się z prędkością dźwięku i zakręćmy w naszą Tapeta dźwiękowa przewodnik.

Sonic wallpaper: kluczowa grafika do Sonic Adventure 2 pokazuje, że Sonic i Shadow stoją plecami do siebie

Soniczna przygoda 2 @DigWallpapers.com

Czy jest ktoś fajniejszy niż Sonic the Hedgehog? Tak, ale tylko jeden. Shadow the Hedgehog debiutuje w Sonic Adventure 2: Battle, gdzie równoważy radosną postawę Sonica z nastrojowym zachowaniem i jego niesamowitymi czarnymi paskami. Po prostu nie graj w jego solową grę (nie jest to opinia, z którą wszyscy w PT się zgadzają).

Tapeta Sonic: grafika promocyjna gry Sonic Heroes przedstawia Sonic, Knuckle i Tails, skaczących w powietrze na pochmurnym tle

Soniczni bohaterowie @WallpaperCave

Sonic zawsze ma wsparcie swoich przyjaciół, a Sonic Heroes stawia to partnerstwo na pierwszym miejscu w rozgrywce. Tytułowi bohaterowie są głównym tematem tej grafiki, która przywołuje tak wiele wspomnień, że możemy już usłyszeć piosenkę przewodnią.

Tapeta z dźwiękiem: ilustracja z przerywnika filmowego otwierającego grę Sonic Mania przedstawia kolorowego Sonica skaczącego z radości w powietrze

Sonic Mania @Redit

Trudno w to uwierzyć po tylu latach, ale Sonic Mania to znakomita pozycja w bibliotece 2D Sonic i istnieje argument, że może być najlepsza. Tyson Hesse animował tę otwierającą przerywnik filmowyi nawet na tym zrzucie ekranu można poczuć miłość wlaną w każdą klatkę.

Tapeta Sonic: grafika promocyjna Sonic Rush pokazuje, że Sonic i Blaze the Cat stoją plecami do siebie

Motobadnik @DeviantArt

Nasza lista najlepszych gier DS jest przepełniona świetnymi typami na dwa ekrany i lepiej uwierz, że Sonic Rush ma wśród nich miejsce. Blaze the Cat jest gwiazdą tej grafiki obok Sonica, a nawet zawiera wspaniałą niebiesko-fioletową kolorystykę, która zdobi materiały promocyjne z premiery gry.

Tapeta dźwiękowa: pikselowa scena pokazuje, że Sonic, Tails, Knuckles i Amy stoją w Green Hill Zone

SonicX64DS @DeviantArt

Pamiętacie Sonic Advance? Na pewno tak. Dzięki trzem wielkim przygodom na małym ekranie GBA seria Sonic Advance oferuje żywą i szczegółową grafikę pikselową, która wyróżnia się do dziś. Za tą przeróbką stylu pikseli stoi artysta SonicX64DS, który wygląda równie dobrze na dużym ekranie, jak na GBA.

Tapeta z dźwiękiem: grafika promocyjna do filmu Sonic przedstawia Sonica na skrzydle czerwonego samolotu pilotowanego przez Tailsa

Film Sonic the Hedgehog @AlphaCoders

Wciąż wydaje mi się, że to cud. Podczas gdy wszyscy mówią o tym, że The Last of Us w końcu przełamuje „klątwę adaptacji gier wideo”, ja tulę moje blu-raye z filmami Sonic i zastanawiam się, jak wszyscy inni je pomijają. Chociaż trzeba przyznać, że film zaczął się kiepsko… wspomniany mega-fan Sonic Tyson Hesse nadzorował przeprojektowanie filmu Sonic, dając nam niesamowity projekt, który teraz znamy i kochamy.

W porządku, fani Sonica, miejmy nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie wśród tych gwiezdnych typów Sonica. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej niebieskiej plamy w swoim życiu, koniecznie przeczytaj nasze przewodniki dotyczące postaci Sonic, najlepszych gier Sonic i naszych ulubionych figurek Sonic.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar