Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ta usterka kamery Assassin’s Creed Mirage zamienia ją w izometryczną grę RPG, której nagle wszyscy naprawdę chcą

/
/
/
67 Views

Assassin’s Creed Mirage to trzecioosobowa gra typu stealth, ale występuje usterka kamery, która może nadać jej perspektywę izometryczną podobną do serii Diablo, a bardziej trafnie, niektórych gier Prince of Persia.

Film udostępniony w serwisie Reddit przedstawia gracza Assassin’s Creed Mirage parkourującego po dachach, podczas gdy kamera krąży wokół bohatera z półizometrycznego punktu widzenia. „Napotkałem usterkę kamery, która sprawia, że ​​chcę zagrać w izometryczny AC” – powiedział SplashDMG126.

Szczerze mówiąc, to samo. Może to po prostu dlatego, że gram teraz dużo w Baldur’s Gate 3, ale coś w tym powiększonym, izometrycznym widoku sprawia, że ​​trudno jest wrócić do innych rodzajów gier. Nie tylko zapewnia lepszy widok na otoczenie, ale także dodaje rozgrywce kinowej jakości, która jest naprawdę atrakcyjna.

Napotkałem usterkę kamery, która sprawia, że ​​chcę zagrać w izometryczny AC z r/zabójca

Naturalnie duża część komentarzy pod filmem pochodzi od osób, które chciałyby, aby taka funkcja pojawiła się w Assassin’s Creed Mirage. Oto kilka komentarzy od osób, które albo wyraziły przychylny pogląd na usterkę, albo po prostu zapytały, jak mogą tego doświadczyć na własnej skórze.

„KURWA, TO JEST KURWA SUPER”

„YO, NIE MOGĘ PODKREŚLIĆ, JAKIE TO JEST SUPER. WTF. KURWA, NIECH NIECH ZROBI TO JAK NAJSZYBCIEJ”

„To powinna być funkcja”

„To naprawdę fajny błąd. Musimy złożyć petycję do Ubi, aby uzyskać tę opcję jako opcję trybu kamery”.

„Uwielbiam to, mam nadzieję, że można to zmodyfikować na komputerze”.

Chociaż jest mało prawdopodobne, że Ubisoft wróci i oficjalnie doda to do gry, zdecydowanie istnieje nadzieja na wsparcie modów w pewnym momencie. Nierzadko modderzy dodają obsługę różnych preferencji FOV, więc mamy nadzieję, że jeden z nich natknie się na ten artykuł i dostrzeże zapotrzebowanie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co sądzimy o najnowszym wydaniu Ubisoftu, oto nasze Recenzja Assassin’s Creed Mirage.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar