Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ta niezależna kontynuacja Metroidvanii wygląda równie niesamowicie (i melancholijnie) po 3 latach przerwy

/
/
/
45 Views

Ender Lilies – genialna niezależna Metroidvania z 2021 roku – doczeka się kontynuacji, więc ja i pozostałych pięciu fanów obecnej serii jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nawet jeśli jeszcze nie wskoczyłeś do pociągu, nadchodząca kontynuacja wygląda świetnie.

Ender Magnolia: Blood In The Mist, kontynuacja o nieco mniej chwytliwej nazwie, została ogłoszona na początku tego tygodnia w Nintendo Partner Direct. Ale wśród wielkich zapowiedzi, takich jak pojawienie się gier na wyłączność Xbox na wielu platformach, odnowiona kolekcja Star Wars Battlefront i zwiastun DLC Elden Ring, który pojawił się wkrótce potem – ta wspaniała gra niezależna została nieco pogrzebana pod festiwalem korporacyjnego szumu.

Ender Magnolia pojawi się na Nintendo Switch jeszcze w tym roku. Premiery innych platform nie zostały jeszcze ogłoszone, mimo że poprzedniczka ukazała się na komputerach PC, Xbox i PlayStation, więc być może ta gra ma szansę odnieść sukces jako gra na wyłączność czasową. Chociaż według odliczania na stronie zespół opublikuje więcej informacji na temat gry 26 lutego oficjalna strona internetowa.

Najnowszy zwiastun przedstawia wyjątkową scenerię gry – podziemne, opuszczone miasto pełne dziwnych wrogów. Rzecz w tym, że gdy pokonasz konkretnych wrogów, możesz ich przywołać na swoją stronę, ponieważ pojawiają się bezpośrednio za tobą, podobnie jak Persona wyłaniająca się z twojej psychiki. Ci wrogowie-kochankowie mogą później przydać się podczas walki i eksploracji.

Oryginalna wersja Ender Lilies cieszyła się dużym zainteresowaniem publiczności, gdy ukazała się trzy lata temu, osiągając ocenę bardzo pozytywną na podstawie ponad 28 000 Para opinie użytkowników dzięki melancholijnemu światu i sprytnie ukrytym tajemnicom. Nie mogę się zatem doczekać, aż ten egzemplarz pojawi się jeszcze w tym roku.

Kiedy będziemy czekać, zajmij się tym, co najważniejsze Najlepsze gry Metroidvania dostępne już teraz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar