Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ta gra przygodowa inspirowana anime w stylu retro może być najwierniejszym riffem Studia Ghibli w historii

/
/
/
57 Views

W tym roku widzieliśmy wiele gier niezależnych w stylu Ghibli, ale ta może być najwierniejsza z dotychczasowych.

Wiwarium, które niedawno zadebiutowało podczas Prezentacja zdrowych przekąsek, to gra przygodowa inspirowana anime w stylu retro, o której nie mogę przestać myśleć. Gdy tylko zobaczyłem zwiastun tej gry, od razu pomyślałem o Kiki Delivery Service ze Studia Ghibli lub My Neighbor Totoro – głównie ze względu na małomiasteczkowy klimat gry i projekty postaci.

Nie wiemy jeszcze zbyt wiele na temat tej nadchodzącej gry niezależnej, ponieważ jest to jej pierwszy zwiastun i nie ma jeszcze strony Steam. Wiemy jednak, że pracuje nad nim animator telewizyjny z Nowego Jorku, który skupi się na życiu w tajemniczym terrarium, które można znaleźć w zrujnowanym domu na wiejskich terenach Ameryki.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, wygląda na to, że Vivarium będzie grać jak wszystkie najlepsze gry przygodowe i sprawi, że gracze będą eksplorować otoczenie i dodawać wpisy do dziennika. Na tym wczesnym etapie trudno jest przewidzieć, jaka będzie dalsza część gry, ale możemy zauważyć, że dziennik grywalnego bohatera zawiera zakładki: „Stan”, „Ekwipunek”, „Mapa”, „Dziennik” i „Menu systemu” – co może dać ci lepsze pojęcie o tym, co będziemy robić.

W jednej scenie zwiastuna widzimy kieszonkowy zegarek odmierzający czas i coś, co postać przypomina łopatę. Jest tu także sklep, który wydaje się sprzedawać narzędzia, wraz z przyjaznym sklepikarzem i możliwością eksploracji, co sprawia, że ​​Wiwarium jest niemal Dolina Gwiezdnej Rosy Lub Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty rodzaj nastroju. Ta gra jest pełna tajemnic i nie mogę się doczekać, aż zobaczę więcej w miarę postępu prac.

Możesz być na bieżąco z postępami indie, zapisując się do newslettera Vivarium za jego pośrednictwem oficjalna strona internetowa i śledząc przebieg gry Świergot.

Dowiedz się, na jakie inne ukryte perełki warto zwrócić uwagę dzięki naszym nadchodzące gry niezależne lista.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar