Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Szczegół „Across the Spider-Verse”, którego nikt do tej pory nie zauważył, ujawnia, w jaki sposób Miles mógł uciec po *tym* klifie

/
/
/
26 Views

Prawie rok po premierze Spider-Man: Across the Spider-Verse wciąż kryje w sobie ukryte szczegóły i tajemnice, które są odkrywane.

Ten w szczególności pochodzi od współreżysera Joaquima Dos Santosa, który ujawnia „małą modulację postaci”, która rozwiewa klif kontynuacji – Milesa przetrzymywanego na Ziemi-42 przez swoje ja z alternatywnego wszechświata.

W wywiadzie z zderzakDos Santos i pozostali reżyserzy wyjaśniają, dlaczego nie chcieli zakończyć zbyt bardzo przygnębiający, ponieważ zakończył się „jak film o tabace”.

Dla reżyserów obejmowało to ogólny obraz – Gwen ponownie zbierała zespół – i mniejsze, bardziej skomplikowane momenty. Obejmuje to rytm, na który być może nigdy wcześniej nie zwróciłeś uwagi, w którym Miles powoli wysysa moc z rękawicy Prowlera…

„No cóż, to też są drobnostki, prawda? To jak różnica między Milesem, który jest w naprawdę złej sytuacji i wygląda to dla niego ponuro, w porównaniu z małą modulacją charakteru, jak zaczyna dotykać łańcucha i pojawiają się iskry” przez dłonie i ten błysk w oku” – wyjaśnił Dos Santos.

„To naprawdę bardzo subtelne, ale widać tam Rękawicę Prowlera, która zaczyna nieco przygasać, ponieważ czerpie moc z rękawicy. Te małe rzeczy są prawie podświadome, ale naprawdę pomagają poczuć się, jakby Miles to zrobił. jakaś agencja na scenie.”

Jak mógłby powiedzieć Peter B. Parker: uważaj na ręce. Sądząc po reakcji w Internecie – taki przykład możesz zobaczyć poniżej – jest wielu, którzy tego nie zrobili całkiem zdaj sobie sprawę ze znaczenia małej iskierki elektrycznej Milesa w ostatnim akcie Across the Spider-Verse.

Zobacz więcej

Nie zdziwcie się więc, jeśli Beyond the Spider-Verse rozpocznie się od dość dosłownego wstrząsu. Niestety, nie wiemy, kiedy Threequel ujrzy światło dzienne – w zeszłym roku został on przełożony na czas nieokreślony i nie było żadnych informacji o najbliższej dacie premiery.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Across the Spider-Verse, przejdź do naszego wyjaśnienia na temat zakończenia Across The Spider-Verse, listy pisanek z Across The Spider-Verse, które mogłeś przeoczyć, oraz naszego własnego wywiadu z reżyserami na temat tego, dlaczego Miles został Prowler był dodatkiem w ostatniej chwili.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar