Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Świąteczny prezent popularnego moddera Skyrim dla społeczności RPG skupia się na „NPC-ach, które zwykle nie cieszą się zbytnią miłością” i zasługuje na zwiastun w stylu GTA 6

/
/
/
39 Views

Ulubiony przez społeczność modder Skyrim ujawnił swoje nowe zadanie o tematyce bożonarodzeniowej i zadebiutował nim zwiastunem w stylu GTA 6.

„The Gift of Saturalia” to zupełnie nowy mod do Skyrim autorstwa twórcy JaySerpy NexusMods. Mod zawiera zupełnie nową linię zadań, w której pomarszczony stary facet z białą brodą i czerwonym strojem wprowadza cię w uroczystości w Saturalii i pomaga szerzyć radość w Skyrim.

Zadanie jest w pełni sterowane głosem, a strona NexusMods twierdzi, że gdy wszystko zostanie już powiedziane i zrobione, zmieni nawet niektóre lokalizacje w grze. Czy ludzie tacy jak Riftrun mogliby w hołdzie Saturii postawić ogromną choinkę i rozwieszać bombki po całym mieście?

Saturalia to świąteczna wersja gry The Elder Scrolls, jeśli nie zagłębiałeś się w historię Bethesdy. Uroczystość została pierwotnie zapoczątkowana przez bretońskich mieszkańców High Rock, czyli miejsca, w którym wiele osób sądzi, że będzie miała miejsce akcja The Elder Scrolls 6.

Najlepszą rzeczą w nowym modzie do Skyrim jest prawdopodobnie zwiastun w stylu GTA 6, który przygotował JaySerpa. Poniżej możecie zobaczyć pełny zwiastun, wraz z rozpoznawalną miniaturą i kilkoma bardzo panoramicznymi ujęciami bujnego i ośnieżonego krajobrazu Skyrim.

Na wypadek, gdybyś miał wątpliwości, czy zwiastun rzeczywiście nawiązuje do najnowszego Rockstara, oglądaj dalej do samego końca powyższego zwiastuna modu. Tak, to z pewnością czcionka, której Rockstar używa od prawie dwudziestu lat w swojej chaotycznej serii kryminalnej.

The Gift of Saturalia jest już dostępny i można go pobrać bezpłatnie za pośrednictwem NexusMods. Nie będziesz także musiał instalować żadnych innych modów, aby uroczystość się rozpoczęła, więc nie martw się o pobieranie innych modów od twórcy.

Ale jeśli chcesz pobrać inne mody Ace, nie możemy wystarczająco polecić JaySerpa. Ich NexusMods strona jest pełna genialnych poprawek, zarówno dużych, jak i małych, w tym przerobionych animacji twarzy, dynamicznych efektów wizualnych dla krwi i brudu oraz zupełnie nowych linii zadań związanych z Akademią Zimową Twierdzą i Paarthurnax.

Jeśli chodzi o GTA 6, prawdopodobnie tego typu hołdy będziemy oglądać jeszcze przez jakiś czas. To obecnie najbardziej oczekiwana gra na Ziemi i szczerze mówiąc, można to z łatwością powiedzieć, zanim Rockstar zaprezentował swój debiutancki zwiastun na początku tego miesiąca.

Oto nasz wybór 5 najbardziej imponujących rzeczy w zwiastunie GTA 6.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar