Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Super Smash Bros Sephiroth Amiibo wygląda na swoją wagę w złocie

/
/
/
159 Views


Super Smash Bros Sephiroth Amiibo wygląda na swoją wagę w złocie

Wraz z pojawieniem się Super Smash Bros Sephiroth Amiibo w 2023 roku, fani fantastyki science-fiction będą mieli mnóstwo atrakcji w nowym roku

Być może nie pojawią się żadne nowe postacie w Smash Bros na Nintendo Switch, ale są nowe sposoby na ulepszenie tych, które już masz, dzięki Super Smash Bros Sephiroth Amiibo przybywających wraz z innymi obecnie niereprezentowanymi postaciami. Więc jeśli jesteś fanem Final Fantasy, Xenoblade Chronicles lub Tekken, będziesz chciał posłuchać.

Ciemna gwiazda Final Fantasy VII, Sephiroth, ma wylądować 13 stycznia 2022 roku wraz z Kazuyą, kolczastym tytanem Tekkena w formie Amiibo. Chociaż jesteśmy pewni, że Kazuya zwróci uwagę niektórych, jesteśmy jeszcze bardziej pewni, że jeśli Nintendo nie wyprodukuje ogromnej ilości małych terrorów, Sephiroth najprawdopodobniej dołączy do grona super drogich używanych amiibo. Próbujemy powiedzieć, że jeśli masz obsesję na punkcie FFVII, jak niektórzy z zespołu PT, zamówienie w przedsprzedaży nie pójdzie nie tak.

Później, w 2023 roku, możesz spodziewać się, że zobaczysz postacie z Xenoblade Chronicles 2, Pyrę i Mythrę, wnoszące jeszcze więcej klimatów science fiction fantasy, z którymi ta seria jest powiązana. Nie mamy jeszcze pojęcia, jaka może być data premiery tej pary, ale z pewnością zaktualizujemy tę stronę, gdy będziemy mieć jakieś świeże informacje.

To sprytny marketing ze strony Nintendo, aby teraz popchnąć Sephiroth Amiibo, z kultowym antagonistą z powrotem w oczach opinii publicznej dzięki FFVII: Crisis Core Reunion, który właśnie pojawił się na większości platform. Jeśli chcesz wiedzieć, co zrobiliśmy z powtórką klasycznej sagi Zacka Faira, sprawdź naszą recenzję Final Fantasy VII: Crisis Core Reunion.

Miniatura YouTube

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Sephiroth Amiibo, które pojawi się w Super Smash Bros na Nintendo Switch. Więcej fantastycznych figurek znajdziesz w naszym przewodniku po figurkach Mario i figurkach Sonic.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar