Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Suicide Squad: Kill the Justice League rozpoczyna zupełnie nową tabelę wyników dzięki całkowicie zepsutej wersji gry „znacznie wykraczającej poza to, do czego gra była zrównoważona”

/
/
/
30 Views

Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości rozpoczyna swoją tabelę wyników od zera po zidentyfikowaniu błędnego efektu, którego moc skalowała się w nieskończoność.

Jak wyjaśnił reżyser gry Axel Rydby w oficjalnym Suicide Squad: Kill the Justice League Niezgoda, efekt statusu Podpalenia jest zabugowany tak, że jego moc skaluje się, skaluje i skaluje wraz z wysokimi poziomami mistrzostwa, co sprawia, że ​​jest on dramatycznie obezwładniony. Rocksteady twierdzi, że jest to nie tylko najpotężniejsza przypadłość w grze, ale także eliminuje całe wyzwanie w grze końcowej.

„Chcemy, abyście zaskoczyli nas potężnymi konstrukcjami, które znajdziecie i skonstruujecie” – powiedział Rydby. „Chcemy, abyście stale znajdowali nową metę, a następnie łamali ją, znajdując lepszą. Chociaż nie ma wątpliwości, że kompilacja Burn jest naprawdę potężną i zabawną kompilacją – powinna być! – nie mieliśmy takiego zamiaru będzie jedyną realną wersją gry końcowej w momencie premiery i później.”

Po chwili namysłu twórcy zdecydowali, że diabelnie osłabią Burn, tak aby skalował się zgodnie z pierwotnym planem, ale to rozwiązuje tylko część problemu. Ponieważ gracze szaleją z przytłaczającymi kompilacjami Burn, tabele liderów są w opłakanym stanie, co pozostawiło Rocksteady z tylko jedną opcją. Spalić to wszystko i zacząć od nowa.

„Ponieważ ta zmiana będzie miała fundamentalne znaczenie dla rankingów i dalszego postępu w nich, jesteśmy zobowiązani do stworzenia nowej tabeli liderów dla was wszystkich, abyście mogli nadal odkrywać różne kompilacje w grze”.

Wszystko to wydaje się bardzo rozsądnym rozwiązaniem głęboko zakorzenionego problemu, ale prawdopodobnie nie jest to całkowicie miła wiadomość dla tych, którzy spędzili czas na tworzeniu zepsutej kompilacji Burn i wspinaniu się po istniejącej tabeli liderów. Ale bądźcie pewni, Rocksteady powiedział, że wasze wątpliwe osiągnięcia zostaną uwiecznione w osobnej zakładce, która pozwoli wam i wszystkim innym przeglądać wasze poprzednie rekordy.

„Nowa tabela wyników w grze Finite Crisis stanie się aktywna dla wszystkich graczy, a w menu tabeli wyników będzie można przełączać się wstecz, aby obejrzeć poprzednie wpisy i być chwalonym, aby wszyscy mogli je zobaczyć” – powiedział Rydby.

Nie ma jeszcze daty premiery łatki, ale menadżerem społeczności Darroch Brown powiedział jego premiera planowana jest „wkrótce”.

Możesz to lubić lub nienawidzić. Legion samobójców Kill the Justice League zasługuje na to, by być ocenianym za to, czym jest, a nie za to, czym nie jest.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar