Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Subnautica 3 „nie jest całkiem gotowa do wypłynięcia na powierzchnię” – fani gier survivalowych przygotowują swoje subnautica, podczas gdy twórcy zdradzają szczegóły wczesnego dostępu, które pojawią się w 2024 r.

/
/
/
48 Views

Subnautica 3 (czy jakkolwiek ta gra się nazywa) została oficjalnie potwierdzona w raporcie finansowym w zeszłym miesiącu, a deweloper Unknown Worlds w końcu potwierdził tę wiadomość, obiecując w 2024 roku szczegóły dotyczące premiery gry we wczesnym dostępie.

„Twoja ostatnia ekscytacja następną grą w uniwersum Subnautica była zaraźliwa” – mówią twórcy w ćwierkać. „Chociaż nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby ujawnić więcej informacji, obserwujcie dalej to miejsce. W 2024 roku podzielimy się więcej informacjami o naszych planach wczesnego dostępu!” Jest też emoji statku rakietowego. Pomijając to a stwierdzeniem „ta przestrzeń”, niektórzy fani potraktowali tweeta jako zwiastun zapowiadający, że następna Subnautica zamieni głębokie morze na głęboki kosmos, choć może to zbyt wiele wnosić w przesłanie.

Zespół Unknown Worlds od jakiegoś czasu wypowiada się w niejasnych słowach na temat kolejnej gry Subnautica, a stare oferty pracy jasno pokazują, że coś w tym uniwersum jest w fazie produkcji. W zeszłym miesiącu wydawca Krafton ogłosił to oficjalnie, podając kilka krótkich szczegółów na temat „następnej Subnautiki”, nazywając ją grą „przygodową/survivalową”, która wstępnie ma zostać wydana na PC i konsole w pierwszej połowie 2025 roku. Czy docelowym wydaniem jest na wersję 1.0 lub wersję Early Access dopiero się okaże, ale stawiam na tę drugą.

Zarówno Subnautica, jak i jej samodzielny dodatek, Below Zero, ukazały się we wczesnym dostępie i wydawało się, że bardzo skorzystały na wymianie zdań z fanami. Seria Subnautica jest jak dotąd znana ze skutecznego łączenia otwartego survivalu w piaskownicy z solidną fabułą i fantastycznym budowaniem świata science-fiction, więc nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak ukształtuje się trzecia gra.

Zauważyłem, że Subnautica nie znajduje się obecnie na naszej liście najlepsze gry survivalowei wkrótce złożę formalną skargę do moich redaktorów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar