Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Studio The Finals wdraża pierwszą dużą falę banów w grach FPS, ale przypadkowo trafia ona do osób nieoszukujących

/
/
/
84 Views

Deweloper Embark Studios nałożył pierwszą falę dużych banów na swoją darmową strzelankę The Finals, ale wydaje się, że dotyczy to również niektórych graczy, którzy nie oszukują.

The Finals wydano na początku tego miesiąca (8 grudnia) i chociaż gra została zasypana pochwałami za jej poziomy, które można niszczyć i różnorodność opcji taktycznych, doniesienia o szalejącym oszustwie nieco przyćmiły pomyślną premierę. Teraz, próbując złagodzić te skargi, Embark Studios wprowadziło nocną falę zakazów.

Dziennikarz Tom Warren podzielił się tą wiadomością na stronie internetowej znanej wcześniej jako Świergot: „Wygląda na to, że dotknęło to wielu ludzi, którzy nie oszukują, w tym wielu streamerów na Twitchu”. Spot ten potwierdził streamer PRX Jinggg, który udostępnił ekran powiadomień (zamieszczony poniżej), na którym widnieje następujący komunikat: „Z powodu pewnego zachowania sprzecznego z naszym Kodeksem postępowania Twoje konto zostało zablokowane”. Wiele podobne posty pojawiło się także ostatniego dnia na Twitterze.

Zobacz więcej

Użytkownik Twittera Viscose udostępnił klip z rozgrywką z The Finals, który zawierał materiał filmowy przedstawiający ruchy myszy od góry do dołu, co najwyraźniej miało udowodnić, że nie doszło do oszustwa. Zakaz dotyczący Viscose został uchylony kilka godzin później, co oznacza, że ​​przynajmniej niektóre zakazy zostały wydane fałszywie. Chociaż to zachęcająca wiadomość, że Embark Studios już pracuje nad wycofaniem niektórych fałszywych zakazów.

Zobacz więcej

Poza tym finały miały udany miesiąc premiery, a strzelanka dotarła do 10 milionów graczy już po 15 dniach obecności na rynku. Gracze eksperymentowali także z zabawnymi, kreatywnymi konstrukcjami, podczas gdy pewien geniusz stworzył maszynę do zabijania oszustów, wrzucając wieżyczkę do doniczki.

Teraz, gdy problem z oszukiwaniem w finałach został rozwiązany, może odświeżysz swoje umiejętności strzeleckie w naszym serwisie najlepszy przewodnik po broni.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar