Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Studio Batman: Arkham twierdzi, że Suicide Squad to jego największa gra w historii „pod względem fabularnym”

/
/
/
48 Views

Trylogia Batman: Arkham była w pewnym sensie przełomowa, ponieważ – szok – naprawdę świetne licencjonowane gry w klimacie pełnym całkiem kiepskich gier. Rocksteady Games wybiera teraz imprezę antybohaterską w nadchodzącej grze Suicide Squad Kills The Justice League, która wzbudziła pewne zdziwienie ze względu na elementy usługi na żywo, ale deweloper twierdzi, że połączenie sił to jego największa jak dotąd przygoda skupiona na fabule .

„To wciąż pełne DNA serii Batman: Arkham – te podstawy historii i charakteru mają absolutnie kluczowe znaczenie dla naszego procesu” – mówi dyrektor produktu Darius Sadeghian Magazynowi Play w numerze 36, najwyraźniej w odpowiedzi na niepokojący sprzeciw wobec usług na żywo grę od momentu jej właściwego ujawnienia. „Jeśli chodzi o fabułę, to z pewnością nasza najważniejsza gra”.

Widzieliśmy już przedsmak dramatycznego shanenegans z Legionu samobójców w kilku zwiastunach, pokazującego Ligę Sprawiedliwości siejącą spustoszenie poddaną praniu mózgu, podczas gdy Harley Quinn, Kapitan Boomerang, Deadshot i King Shark tymczasowo przebierają się za dobrych chłopaków. W grze z pewnością znajdą się znakomite momenty narracyjne charakterystyczne dla Rocksteady, świetne zdjęcia i ciekawe remiksy komiksów.

Jednak fani nadal martwili się wpływami usług na żywo, które utknęły w grze, od statystyk strzelanek po sklep w grze i wiele walut. Sadeghian wyjaśnia, że ​​zespołowi „naprawdę zależy na wspieraniu graczy, którzy chcą z nami zostać i kontynuować przygodę”. Kontynuuje: „To dla nas naprawdę ważne, abyśmy byli hojni w stosunku do ludzi, którzy grają w naszą grę, dlatego przez pierwszy rok po premierze mamy mnóstwo nowej zawartości, która będzie całkowicie bezpłatna dla posiadaczy gry”.

Wśród zawartości planowanej po premierze znajdą się nowe misje fabularne, lokalizacje, sprzęt, kostiumy, bibeloty do kolekcjonowania i grywalni członkowie Legionu Samobójców – „każdy będzie miał swoją własną, unikalną mechanikę i będzie można je odblokować dla wszystkich graczy za darmo”. Chociaż kto wie, z czym będziemy walczyć po premierze, gdy Liga Sprawiedliwości zostanie już cała, hm, wysłana.

Najwyraźniej nie powinniśmy wstrzymywać oddechu przed nową grą Batman: Arkham, ponieważ „naprawdę zabijamy Ligę Sprawiedliwości”. Teraz boję.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar