Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Strój Batmana Roberta Pattinsona najwyraźniej dodany do Arkham Knight, zanim został szybko usunięty

/
/
/
41 Views

Wczorajszy dzień był wspaniałym dniem dla fanów najbardziej emo Batmana w historii kina Caped Crusader, ponieważ garnitur Roberta Pattinsona z Batman został najwyraźniej dodany do Batman: Arkham Knight. Zabawa była jednak krótkotrwała, bo zaledwie kilka godzin później kombinezon zdjęto.

Co ciekawe, garnitur, który po raz pierwszy pojawił się w reżyserii Matta Reeve’a „2022”. Batmanjak zauważył m.in., był dostępny wyłącznie w wersji Arkham Knight dostępnej w sklepie Epic Games Store GeekVibesNation na Twitterze i zweryfikowane przez GameSpot; Informator gier nie był w stanie sprawdzić gry pod kątem koloru przed jego usunięciem.

Początkowo fani myśleli, że kombinezon to dobrze wykonany mod, który krąży po Internecie, zanim coraz więcej osób zorientowało się, że faktycznie został dodany. Co do tego, dlaczego został dodany, nikt nie wie, ale Informator gier skontaktowałem się z Warner Bros. Games, aby zapytać o garnitur i zaktualizuję tę historię, jeśli dowiemy się więcej.

Batman garnitur dołącza do mnóstwa innych kostiumów filmowych, które pojawiły się już w Arkham Knight, jak Michael Keaton z filmu z 1989 roku, Ordynanslub Christiana Bale’a Mroczny rycerz. Oto nadzieja Batman suit wkrótce powróci, bo jeśli zrzuty ekranu zrobione przez graczy mogą być jakąś wskazówką, to idealnie pasuje do mrocznego Gotham w Arkham Knight.

Podczas gdy wszyscy czekamy, aby dowiedzieć się więcej, czytaj Informator gier recenzje Arkham Asylum, Arkham City i Arkham Knight. Potem przeczytaj Informator gier Recenzja Batman: Arkham Origins, czyli gry, która w tym tygodniu obchodziła swoje 10-lecie.


Czy wskoczyłbyś z powrotem do Arkham Knight, żeby obejrzeć kostium Batmana? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar