Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Streaming w chmurze z PlayStation 5 pojawi się w tym miesiącu dla użytkowników premium

/
/
/
133 Views

Jeśli jesteś subskrybentem PlayStation Plus Premium, od tego miesiąca otrzymasz nową korzyść w postaci możliwości strumieniowego przesyłania wybranych gier natywnych na PS5. Transmisja strumieniowa w chmurze będzie dostępna dla obsługiwanych tytułów z katalogu gier PS Plus, wersji próbnych gier i osobistych bibliotek użytkowników.

The Wpis na blogu PlayStation szczegółowo opisuje wybrane tytuły na PS5 obsługujące tę funkcję, m.in. Ghost of Tsushima, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Horizon: Forbidden West, Mortal Kombat 11 i Saints Row IV. Ponadto możesz przesyłać strumieniowo wersje próbne gier Hogwarts Legacy, The Calisto Protocol i Wiedźmin 3: Dziki Gon, żeby wymienić tylko niektóre. DLC i dodatki będą również dostępne do transmisji strumieniowej.

Gry przesyłane strumieniowo przez chmurę będą odtwarzać obraz w rozdzielczości do 4K przy 60 fps (w zależności od szybkości Twojego Internetu) i będą oferować pełną obsługę dźwięku DualSense i Tempest 3D. Sony twierdzi, że planuje w przyszłości „setki” tytułów obsługujących tę funkcję.

Sony stopniowo wprowadza transmisję strumieniową w chmurze w Japonii, Europie i Ameryce Północnej w następujących terminach:

Japonia – 17 października

Europa – 23 października

Ameryka północna – 30 października

Przypominamy, że Premium jest najdroższym z trzech poziomów subskrypcji PS Plus, tym bardziej, że Sony podniosło w zeszłym miesiącu ceny rocznego członkostwa. Chociaż przebieg przesyłania strumieniowego w chmurze różni się w zależności od jakości Internetu, może to być niezła korzyść dla członków. Jeśli jesteś subskrybentem Premium, czy będziesz korzystać z przesyłania strumieniowego w chmurze? Daj nam znać w komentarzach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar