Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Straszna gra wędkarska Dredge wypływa w listopadzie na zamarzniętą granicę po swoje pierwsze DLC

/
/
/
112 Views

Dredge, horror o wędkarstwie, który nie ma prawa być tak dobry, jak jest, otrzyma swój pierwszy dodatek 16 listopada. Aktualizacja Pale Reach doda lodowy biom dla odważnych rybaków do eksploracji, a także mnóstwo nowych ryb do złowienia, i aktualizacje jakości życia.

Deweloper Black Salt Games regularnie wypuszcza aktualizacje Dredge od czasu premiery gry w marcu, ale były to stosunkowo małe rzeczy, takie jak znaczniki na mapie, tryb zdjęć i opcje dostosowywania łodzi. The Pale Reach będzie zaskakującą, największą jak dotąd aktualizacją indie darling ze znaczną przewagą.

Dodatek DLC zabierze Cię w kolejną podróż, która jest jednocześnie chłodna i przerażająca, tym razem przez lodowe kaniony, podczas której będziesz podążać ścieżką dawno zapomnianej wyprawy i szukać niewątpliwie złowieszczego losu poprzednich podróżników. W pewnym momencie będziesz musiał ulepszyć swój statek za pomocą specjalnego sprzętu, aby móc przebijać się przez kry w lodowatej wodzie.

„Stworzenie lodowego biomu było czymś, co rozważaliśmy, kiedy po raz pierwszy projektowaliśmy Dredge, ale inne biomy wydawały się lepsze ze względu na historię, którą chcieliśmy opowiedzieć, i czas potrzebny na stworzenie gry” – mówi producentka Nadia Thorne. „Po premierze stał się najbardziej pożądanym przez graczy nowym biomem, a społeczność zastanawiała się, jak mógłby wyglądać, a nawet tworzyła inspirowane nim grafiki fanów. Jesteśmy zachwyceni możliwością wprowadzenia tego pomysłu w życie dla graczy”.

Oprócz nowego biomu i zawartości fabularnej, Pale Reach doda 11 nowych gatunków ryb i krabów – nie wspominając o ich przerażających odpowiednikach – a także zupełnie nowy i nieokreślony typ ryb. Wreszcie pojawi się nowy produkt, dzięki któremu Twoje ryby będą dłużej świeże, niezależnie od klimatu.

Po Pale Reach w pewnym momencie w przyszłości pojawi się kolejny duży dodatek zatytułowany The Iron Rig. Black Salt twierdzi, że „wkrótce” dowiemy się więcej o tym DLC.

Wybierasz się na powtórkę? Sprawdź nasz poradnik na temat Wyjaśniono zakończenia pogłębiania i sposób ich zdobycia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar