Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Still Wakes The Deep wygląda niesamowicie oszałamiająco w nowym zwiastunie

/
/
/
46 Views

Dzisiejsza zapowiedź partnerów Xbox pozwoliła nam przyjrzeć się Still Wakes The Deep, nowej grze od The Chinese Room, studia znanego z takich projektów jak Dear Esther, Amnesia: A Machine for Pigs i Every’s Gone to the Rapture.

Nowy projekt ma wyraźny klimat horroru, ponieważ wrzuca graczy w rolę postaci poruszającej się po zniszczonej platformie wiertniczej. Dziwna, obca postać z mackami wyłania się spod wzburzonych wód oceanu – co najwyraźniej jest źródłem problemów platformy wiertniczej. Gdy bohater porusza się po pomostach i belkach platformy, słyszymy odległe i niepokojące krzyki. Po przejściu kilku tuneli pierwszoosobowy prowadzący wpada przez właz do tej samej wody, która wydaje się być źródłem dziwnych wąsów.

Wytwórnia Chinese Room wyraźnie jest zainteresowana budowaniem atmosfery i napięcia w tym zwiastunie i zapewne robi to samo w szerszej grze. Na pokładzie platformy czai się najwyraźniej jakieś straszne zagrożenie, ale jego charakter i to, co dzieje się z innymi osobami na pokładzie, pozostaje tajemnicą.

Niemniej jednak pierwszoosobowa grafika i pełna napięcia eksploracja wyglądają świetnie, co napawa nas podekscytowaniem premierą gry na Xbox Series X/S (w tym Game Pass) na początku 2024 roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar