Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Steven Yeun wypada z Marvel’s Thunderbolts, a los jego postaci wisi na włosku

/
/
/
96 Views

Według doniesień, jeden z nadchodzących filmów Marvel Studios stracił czołowego członka obsady – Steven Yeun odszedł z Thunderbolts. Reporter z Hollywood.

Po raz pierwszy doniesiono o obsadzie Yeuna w lutym ubiegłego roku, ale Marvel nigdy oficjalnie nie potwierdził jego udziału w filmie. Później w ciągu roku, Niepokonany twórca Robert Kirkman zawiódł że Yeun będzie grał Wartownikwszechpotężny bohater nawiedzany przez ciemną stronę znaną jako Pustka.

Pioruny to grupa antybohaterów (lub postaci, które w pewnym momencie były antagonistami w MCU), które wyruszają na misje rządowe. W obsadzie znaleźli się także Florence Pugh, Sebastian Stan, Wyatt Russell, David Harbour, Julia Louis-Dreyfus i Harrison Ford, którzy powrócą w swoich rolach w MCU (Ford zastępuje Williama Hurta w roli Thaddeusa „Thunderbolta” Rossa). W nieujawnionej roli wystąpi także Ayo Edebiri z The Bear.

Reżyserem będzie Jake Schreier, reżyser Paper Towns, a twórca Netflixa „Beef”, Lee Sung Jin, napisał nową wersję scenariusza na podstawie pierwszego szkicu autorstwa scenarzysty Czarnej Wdowy, Erica Pearsona. Chociaż przyczyna odejścia Yeuna nie została potwierdzona, prawdopodobnie jest to spowodowane konfliktem w harmonogramie. Film miał kilka opóźnień, ostatnio spowodowanych strajkiem aktorów SAG-AFTRA, a data premiery została przesunięta o rok. Nie wiadomo jeszcze, czy postać Yeuna zostanie przekształcona, czy też zostanie wycięta z filmu.

Premiera Thunderbolts ma obecnie miejsce 25 lipca 2025 r. w ramach fazy Marvela 6. Podczas gdy czekamy, aż film pojawi się na naszych ekranach, upewnij się, że jesteś na bieżąco z MCU i naszym przewodnikiem po pozostałej części nadchodzące filmy i programy telewizyjne Marvela, które pojawią się w tym roku i w kolejnych latach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar