Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Steven Yeun nadal chce nakręcić film Marvela, pomimo odejścia Thunderbolts

/
/
/
106 Views

Steven Yeun skomentował swoje odejście z Marvel’s Thunderbolts, potwierdzając, że powodem jego odejścia są konflikty w harmonogramie – ma jednak nadzieję, że to nie koniec jego podróży w MCU.

„Myślę, że upływ czasu i zmiany sytuacji w pewnym sensie mnie z tego wyciągnęły” – wyjaśniła Yeun Różnorodność. „Ale Jake [Schreier, director]Wiem, że wykona niesamowitą robotę”.

Chociaż Marvel Studios nigdy oficjalnie nie ogłosiło obsady Yeuna w filmie, w którym skupi się tytułowy zespół antybohaterów, po raz pierwszy poinformowano o tym w lutym, a twórca Invincible Rober Kirkman ujawnił jeszcze w tym samym roku, że Yeun wcieli się w Wartownika. Nadal nie wiadomo, czy postać – wszechpotężny bohater nawiedzany przez ciemną stronę znaną jako Pustka – zostanie przekształcona, czy wycięta z filmu.

„Chcę zrobić film Marvela” – dodał Yeun. „Potrzebowałem wielu wersji roboczych e-maili, aby mieć pewność, że szczerze wyraziłem, jak bardzo mi przykro, że muszę się wycofać”. Ale kim chciałby zagrać teraz, gdy wartownika nie ma już na kartach? „Myślę, że jest za wcześnie, aby to powiedzieć” – powiedział.

„Prawdopodobnie wkurzyłem, że zbyt wiele osób odeszło, więc powiem po prostu: «Dziękuję, że mnie zaprosiliście». Mam kilka pomysłów. Ale słyszałem, że jeśli to powiesz, nigdy tego nie dostaniesz, więc będę trzymał to blisko piersi.

Jeśli chodzi o pozostałych członków obsady Thunderbolt, Florence Pugh powraca jako Yelena z Czarnej Wdowy, a Sebastian Stan powraca jako Bucky Barnes, a także Wyatt Russell, David Harbour, Olga Kurylenko, Hannah John-Kamen i Julia Louis-Dreyfus, którzy również powracają do swojego MCU role obok Harrisona Forda i Ayo Edebiri.

Thunderbolts zadebiutuje na dużym ekranie 25 lipca 2025 roku. W międzyczasie zapoznaj się z informacjami o MCU, zapoznając się z naszymi przewodnikami po dalszej części Marvel Phase 5 i tym, co nadejdzie w Marvel Phase 6.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar