Onime Marketing

State of Survival Kody 2022 – State of Survival Darmowe BioCaps

state-of-survival-kody

State of Survival czyli apokalipsa zombie – State of Survival Kody 2021

State of Survival Kody 2021 Wymarłe miasta, struktury społeczne upadły, codzienność jaką znamy, przestała istnieć. Puste ulice, wybite szyby w witrynach sklepowych, samochody porzucone na drogach. Po niebie nie latają już samoloty, a w szkołach nie uczy się tabliczki mnożenia. Gdzie się podziała normalność? Mordercze, wygłodniałe, żądne ludzkiego mięsa trupy krążą po okolicy, wypatrując kolejnych ofiar. Tylko nielicznym udało się przetrwać. Grupki ocalałych łączą się ze sobą i próbują przeżyć kolejny dzień. Świat oszalał…

Warto przeczytać Empires and Puzzles Kody 2021 na diamenty – Jak zdobyć darmowe Diamenty Empires and Puzzles 2021

Szczęśliwie to tylko wizja świata, z jaką muszą się zderzyć bohaterowie survivalowej gry strategicznej. Poznajmy State of Survival Kody.

Jak to się wszystko zaczęło… – State of Survival Poradnik 2021

Minęło już sześć miesięcy od rozpoczęcia apokalipsy zombie. Wirus zainfekował miasto. Fala terroru, horroru, przetrwania i walki z zombie przelewa się po świecie. Gracz jest jednym z ocalałych…

State of Survival darmowe biocaps to gra wydana w roku 2019 na system operacyjny Android przez studio developerskie KingsGroup Holdings. W tej klasycznej odsłonie post-apokaliptycznego gamingu gracz musi odeprzeć hordy zombie. Fabuła kreci się wokół obozu, który trzeba wybudować i zagospodarować. Głównymi bohaterami, z którymi gracz wchodzi w interakcję, są dowódcy.

Szczegółowe założenia gry State of Survival – State Of Survival Darmowe Biocaps

Do dyspozycji gracza oddany zostaje zarząd nad nowo powstałym miasteczkiem. Jako szef osady gracz odpowiada za wdrożenie odpowiedniej strategii odbudowy społeczeństwa. Wyznacza nowe granice, wprowadza miasto na nowy poziom rozwoju, dzięki ulepszeniom, pozyskuje zasoby i rozwija badania nad innowacjami technologicznymi. Ale to tylko część zadań! Przede wszystkim należy odpierać ponawiające się ataki krwiożerczych zombie i patrolować okoliczne ulice. Dzięki eksploracji kolekcjonowane są przedmioty wykorzystywane do modernizowania bazy.

Może cię zainteresować King of Avalon Kody 2021 – King of Avalon jak zdobyć darmowe złoto 2021

W grze State of Survival darmowe biocapsy są jednym z najbardziej niezbędnych surowców. To forma waluty, której można używać do prawie wszystkiego – od ukończenia badań, budowania, szkolenia wojsk, kupowania przedmiotów, po premie osadnicze.

State of Survival Kody 2021 to gra, w której niezwykle istotna jest współpraca. Zawierane sojusze zwiększą szanse gracza na utrzymanie się przy życiu. Dlatego warto ratować ocalałych, którzy następnie zamieszkają w osadzie i pomogą w jej rozbudowie. Podczas długoterminowej kampanii należy nieprzerwanie kontynuować prace nad przełomowym projektem: lekarstwem na plagę zombie.

Kody bonusowe do gry State of Survival 2021.

Bycie ocalałym podczas apokalipsy zombie rzadko jest powodem do śmiechu i relaksu. Stale należy poszukiwać zasobów, które pomogą w przetrwaniu przetrwaniu. Szczęśliwie w przypadku State of Survival kody bonusowe ułatwiają nieco rozgrywkę. Aby zrealizować kody, należy otworzyć grę i przejść do menu „Ustawienia”, a następnie kliknąć przycisk z ikoną prezentu i wpisać kod w polu realizacji.

Warto też zaznaczyć, że każdy stosowany w grze State of Survival hack będzie łatwiejszy do wykorzystania dzięki użyciu zmodyfikowanych pakietów APK dla modów na Androida. Takie, co prawda nieoficjalne wersje aplikacji, mogą bardzo ułatwić życie graczowi.

Na zakończenie.

Last but not least – przedstawiona produkcja jest całkowicie „free to play”, darmowa i za jej ściągnięcie nie są pobierane żadne opłaty. Jednak podobnie jak wiele innych tytułów dostępnych na Androidzie, zawiera liczne mikropłatności. Oznacza to, że w trakcie zabawy pojawi się możliwość kupowania dodatków za prawdziwe pieniądze. Gra State of Survival kody 2021 potrafi wciągnąć na długie godziny.

Exit mobile version