Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Starfield wreszcie doda obsługę DLSS w aktualizacji testowej w przyszłym tygodniu

/
/
/
70 Views

Starfield wreszcie otrzyma obsługę Nvidia DLSS w ramach aktualizacji testowej, która pojawi się w przyszłym tygodniu na Xbox i PC.

Bethesda ogłosiła aktualizację na Twitterze, wyjaśniając, że po raz pierwszy trafi ona do wersji beta Steam w przyszłym tygodniu, zanim zostanie udostępniona właściwej wersji. Aktualizacja obejmie „obsługę Nvidia DLSS z generowaniem klatek, sterowaniem wyświetlaniem i HDR dla obsługiwanych systemów, a także inne optymalizacje i ulepszenia”.

Brak DLSS w Starfield był powszechny punkt bólu w społeczności od premiery do tego stopnia, że ​​modyfikacje Starfield DLSS stały się dość popularnym wyborem wśród graczy na PC, więc dobrze jest widzieć, że Bethesda w końcu dodaje oficjalne wsparcie.

Jeśli chodzi o równoważną technologię AMD zwiększającą wydajność, którą nazywa FSR3, Bethesda również pracuje nad obsługą tej technologii i twierdzi, że zostanie ona dodana do Starfield „w przyszłej aktualizacji”.

Zobacz więcej

Rozmowa na temat obsługi DLSS w Starfield rozpoczęła się w czerwcu, kiedy Bethesda ogłosiła, że ​​AMD będzie „wyłącznym partnerem gry na komputery PC”, co wiele osób błędnie uznało, że technologia DLSS firmy Nvidia nigdy nie zostanie dodana. AMD wkrótce potem oświadczyło, że nie będzie blokować obsługi DLSS, chociaż oficjalne udostępnienie jej zajmie sporo czasu.

DLSS, czyli Deep Learning Super Sampling, to zastrzeżona technologia renderowania obrazu firmy Nvidia. W najbardziej podstawowym sensie obniża rozdzielczość w niektórych obszarach, aby zwiększyć liczbę klatek na sekundę, a następnie wykorzystuje magię sztucznej inteligencji zwaną głębokim uczeniem się, aby przeskalować te klatki i nadać im wygląd oryginalnej rozdzielczości. W idealnym przypadku uzyskasz lepszą liczbę klatek na sekundę bez większego kompromisu w jakości obrazu.

W innych wiadomościach z Systemów Osiedlonych: modder Starfield niedawno przekształcił pozostały kod placówki stacji kosmicznej w w pełni funkcjonalną funkcję i wzbudził nadzieje na DLC.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar