Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Starfield osiąga 12 milionów graczy, a Phil Spencer ogląda kolejny hit wielkości Skyrim

/
/
/
119 Views

Zaledwie trzy miesiące po starcie w kosmicznego Starfielda bawiło się 12 milionów ludzi.

Dyrektor generalny Microsoft Gaming, Phil Spencer, ujawnił tę dużą liczbę podczas tegorocznej konwencji CCXP w Brazylii. „Starfield było niesamowite” – zauważa Spencer wywiad z wydarzenia. „Jedną ze szczególnych cech mojej pracy jest to, że mogę grać w gry na bardzo wczesnym etapie tworzenia” – kontynuuje. „W zeszłym roku grałem w Starfield mniej więcej o tej porze… i mogłem powiedzieć, kiedy grałem – i od fakt, że nie mogłem przestać grać – że to prawdopodobnie będzie dość wyjątkowa gra.

Wydaje się, że to podejrzenie się potwierdziło, odkąd kosmiczna epopeja dotarła do 12 milionów graczy i znalazła się w „dziesiątce najczęściej granych gier z naszych studiów” firmy. Spencer nie ujawnił podziału między osobami, które kupiły grę, a tymi, które właśnie pobrały w ramach Game Pass, chociaż gra zapewniła usłudze subskrypcji największy „jedny dzień w historii”.

Zobacz więcej

Starfield ma jeszcze wiele do zrobienia, zanim przyćmi swoją dwójkę dużego, starszego rodzeństwa. Skyrim od premiery dziesięć lat temu sprzedał się w 60 milionach egzemplarzy, podczas gdy apokaliptyczny Fallout 4 sprzedał się w 25 milionach – a Spencer ma nadzieję, że studiu uda się powtórzyć tę magiczną sztuczkę po raz trzeci.

Zapytany, czy wyczuwa sukces Starfield na poziomie Skyrim, Spencer po prostu odpowiada: „To nasz cel”. Później wyjaśnia, że ​​Todd Howard i zespół chcą, aby „ludzie, którzy kochają kosmos i eksplorację kosmosu”, pozostali przy Starfield tak długo, jak miłośnicy fantasy pozostali przy Skyrim. „Mnóstwo pewności, że przez wiele, wiele lat Starfield będzie siedział bardzo wysoko”.

Zdaniem szefa Xbox, Bethesda dąży do tej długowieczności poprzez nadchodzące rozszerzenie Shattered Space i oficjalne wsparcie dla modów. Mody z pewnością dały Skyrimowi nieśmiertelne nogi.

Skończyłeś eksplorację ciemnej pustki? Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć Tryb New Game Plus firmy Starfield.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar