Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

SpongeBob Kanciastoporty staje się bardziej kwadratowy w nowym DLC do Minecrafta

/
/
/
175 Views


SpongeBob Kanciastoporty staje się bardziej kwadratowy w nowym DLC do Minecrafta

Microsoft i Mojang przynoszą szczurom lądowym wodne DLC w grze Minecraft. Zgadza się, SpongeBob Kanciastoporty i jego kumple dołączają do blokowej piaskownicy wraz z kultowymi lokacjami z legendarnej serii Nickelodeon. Czy jesteście gotowi, dzieciaki?

Cóż, nie jestem dzieckiem, ale jestem podekscytowany tym Minecraft DLC SpongeBobponieważ wygląda na to, że dostaniemy całą gamę kamei Bikini Bottom, z klasycznymi postaciami, takimi jak Pan Krab i Skalmar – a także tytułową chłonną, żółtą i porowatą – obok uwielbianych lokacji, takich jak trzej główni bohaterowie”. domy.

Jeśli jesteś podobny do załogi PT, prawdopodobnie nie możesz się doczekać życia w ananasie pod wodą. Tak więc, jeśli chcesz wyprzedzić grę i przygotować się na wielki dzień, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po Minecraft Mobile na PC, diamentach Minecraft i domach Minecraft, aby nie spaść na pokład i flopać jak ryba tuż przed wszyscy twoi ulubieni podwodni przyjaciele.

Spekulacje o dacie premiery DLC Minecraft SpongeBob

Nie ma ani słowa, kiedy zobaczymy DLC Minecraft SpongeBob, ale jak tylko go zobaczymy, damy Ci znać. Możesz sprawdzić tweet poniżej przedstawiający postacie z DLC Minecraft SpongeBob.

To wszystko, co mamy w DLC Minecraft SpongeBob. Jeśli chcesz, możesz zapoznać się z naszym przewodnikiem po grach survivalowych, aby znaleźć coś bardziej hardkorowego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar