Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Społeczność Hollow Knight Silksong jest w rozsypce po znalezieniu czegoś nowego w klipach z rozgrywki sprzed 4 lat

/
/
/
57 Views

Po wielu opóźnieniach i oczekiwaniach w końcu mamy jakieś wieści o Hollow Knight Silksong.

Zwiastuny Hollow Knight Silksong są na razie przestarzałe, ale najwyraźniej jest jeszcze więcej do odkrycia w wcześniej opublikowanych materiałach z rozgrywki. Pamiętaj, że nie w samym materiale filmowym, ale w metadanych powiązanych z materiałem za pośrednictwem witryn hostujących wideo, takich jak YouTube.

Jak opisuje poniższy użytkownik Twittera, użytkownik Discorda przeszukał metadane klipów wideo w zestawie prasowym Silksong i odkrył nazwy powiązane z każdym klipem. Na przykład metadane wskazują lokalizację pierwszego zrzutu ekranu: „Coral Gorge”. Nie sądzę, że „Ryby” mają z czymkolwiek wiele wspólnego.

Zobacz więcej

Według metadanych powiązanych z klipem wielkiego, budzącego grozę wroga na drugim zrzucie ekranu można nazwać „Koralowym Królem”. Biorąc pod uwagę, że tło zrzutu ekranu wygląda bardzo podobnie do pierwszego zrzutu ekranu, może to być boss napotkany w tym samym obszarze.

„Bellhart” to nazwa kojarzona z trzecim zrzutem ekranu, która równie dobrze może być imieniem postaci stojącej tuż na prawo od Horneta. W oryginalnym Hollow Knight można było się zaprzyjaźnić z wieloma wspaniałymi błędami, więc pojawienie się nowicjusza w sequelu ma ogromny sens.

Wreszcie metadane czwartego zrzutu ekranu brzmią „Bonebottom Skull King”. Trochę trudno jest zrozumieć, do którego stworzenia odnosi się ten tekst, ponieważ na zrzucie ekranu oprócz Szerszenia znajdują się trzy bestie. Jednak postawilibyśmy pieniądze na to, żeby był tym większym gościem po prawej stronie.

Na koniec, w pracy, która może być jedną z najbardziej nie do pozazdroszczenia w Internecie, poniżej znajduje się konto „Daily Silksong News”. Wczoraj, 13 grudnia, minęło 1062 dni od chwili, gdy najwyraźniej zaczęto publikować codzienne posty, i 1763 dni od pierwszego ujawnienia Silksong. Opóźniona gra naprawdę sprawiła, że ​​ludzie robili dziwne rzeczy.

Zobacz więcej

Powyższy sześciominutowy film faktycznie zagłębia się w więcej metadanych z klipów niż poprzedni tweet. Okazuje się, że metadane zawierają wyraźne odniesienia do ruchów Szerszenia, takich jak umiejętność doskoku z użyciem harpuna i umiejętność powtarzalnego doskoku na wrogu.

To naprawdę miła przerwa dla społeczności Silksong i mamy nadzieję, że utrzyma ją jeszcze przez jakiś czas. Biorąc pod uwagę, że ludzie są tak sfrustrowani, że jeden z testerów powiedział fanom, że „po prostu nie ma żadnych pieprzonych aktualizacji”, można powiedzieć, że wiele osób naprawdę zaczyna odczuwać ciszę radiową.

Sprawdź nasz przewodnik po wszystkich nadchodzące gry niezależne na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar