Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Spider-Boy próbuje napisać własną piosenkę przewodnią w tej zapowiedzi Spider-Boya nr 3

/
/
/
63 Views

Spider-Boy stał się jedną z najnowszych, przełomowych postaci Marvela od czasu jego debiutu jako dawno zaginionego pomocnika Spider-Mana. A wraz z opowiedzeniem historii dziwnego pochodzenia Spider-Boya/Baileya Brigga jako mutacji człowieka/pająka, Spider-Boy nr 3 powiększa osobistą Galerię Łotrów tytułowego bohatera o nowego złoczyńcę o imieniu Zabawkowy Żołnierz.

Mamy podgląd wewnętrznych stron Spider-Boya nr 3 autorstwa pisarza Dana Slotta, artysty Paco Mediny, kolorysty Ericka Arciniegi i pisarza Joe Caramagny. Nie pokazują zabawkowego żołnierza, który wydaje się być śmiercionośną cybernetyczną maszyną bojową. Ale strony pokazują próbę Spider-Boya stworzenia własnej piosenki przewodniej.

Uwaga, spoiler: nie jest tak dobry jak „Spider-Man, Spider-Man, robi wszystko, co pająk może”.

Sprawdź to:

„WYMAGANY DEMONTAŻ! Najbogatszy palant na świecie jest teraz właścicielem najbardziej śmiercionośnej maszyny bojowej wszechczasów! Jak Spider-Boy może w ogóle mieć nadzieję na powstrzymanie… Zabawkowego Żołnierza?! Uważaj, dzieciaku! Ten jedyny w swoim rodzaju przedmiot kolekcjonerski może ZABIĆ!” czyta oficjalny opis Spider-Boya nr 3 Marvela. „Ponadto… Bezsieciowy Cud łączy siły z Thorem, Synem Odyna, podczas gdy stworzenie z Asgardu zagraża przyjaznej okolicy Bailey Briggs”.

Jak sugeruje jego pseudonim „Webless Wonder”, Spider-Boy ma nieco inne moce niż Spider-Man. Chociaż nie przęd sieci, wspina się po ścianach, ma zaawansowany zmysł pająka (który w jakiś sposób zdaje się niwelować zmysł pająka Petera Parkera) i zdolność leczniczą przypominającą rosomaka. A ponieważ jest po części pająkiem, ma też dodatkowe oczy i jadowite kły, które mogą wstrzyknąć truciznę. Obydwa są ukryte, gdy Bailey Briggs jest w ludzkiej postaci.

Spider-Boy #3 trafi do sprzedaży 31 stycznia.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowe komiksy Spider-Mana Marvel zaplanował wydanie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar