Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Sony pozornie usuwa większość śladów remake’u Star Wars: Knights Of The Old Republic

/
/
/
122 Views

Aktualizacja: Rzecznik Sony wysłał Moje Miasto oświadczenie dotyczące usuniętego z listy zwiastuna Star Wars: Knights of the Old Republic, stwierdzające, że było to spowodowane problemami licencyjnymi.

Oto, co powiedział Sony Moje Miasto:

„W ramach normalnej działalności usuwamy z listy zasoby zawierające licencjonowaną muzykę po wygaśnięciu licencji”.

Co ciekawe, nasuwa się pytanie: dlaczego zaangażowane strony pozwoliły na wygaśnięcie licencji związanej z muzyką ze zwiastuna remake’u KOTOR? Informator gier zaktualizuje tę historię, jeśli dowie się więcej.

Poniżej znajduje się ciąg dalszy oryginalnej historii…


Sony rozpoczęło wystawę PlayStation Showcase we wrześniu 2021 r., formalnie ujawniając pogłoski o remake’u klasycznej gry RPG Star Wars: Knights of the Old Republic na PlayStation 5. Jednak to był ostatni raz, kiedy o tym słyszeliśmy, z wyjątkiem Bloomberga sprawozdanie z następnego roku, w którym stwierdzono, że rozwój projektu został wstrzymany na czas nieokreślony w wyniku odejścia głównych pracowników.

Teraz wygląda na to, że Sony i PlayStation usuwają większość śladów po remake’u KOTORA, usuwając tweety i ukrywając zwiastun ujawniający na swoim kanale YouTube, jak donosi Moje Miasto.

Wczoraj na Subreddit Przecieki i plotki o grach, użytkownik TricolorChutoy opublikował, że zwiastun remake’u KOTOR z PlayStation Showcase 2021 został niedawno usunięty z listy. Tego samego dnia użytkownik Twittera Krzyżowiec II Elessar zamieścił to samo, zauważając jednak, że w cały film z prezentacji PlayStation w 2021 r, pozostał zwiastun remake’u KOTOR. Po dokładniejszym kopaniu Crusader II Elessar odkrył, że PlayStation najwyraźniej usunęła każdy tweet wspominający o remake’u, z wyjątkiem poniższego, który wspomina także o innych grach.

Ponadto, z majsterkowaniem w Wayback Machinedowiedzieli się, że migawka Twittera PlayStation z 2022 r. pokazała, że ​​nadal istnieje inny tweet poświęcony wyłącznie remake’owi KOTOR, co oznacza, że ​​jego usunięcie miało miejsce od zeszłego roku do chwili obecnej.

Informator gier skontaktował się z Sony i PlayStation w sprawie ukrytego zwiastuna i usuniętych tweetów i zaktualizuje tę historię, jeśli otrzyma komentarz lub oświadczenie.

Jeśli chodzi o spekulacje na temat powodów, dla których PlayStation może to robić, pochodzą one od twórcy remake’u: Aspyr Media. Właścicielem Aspyr jest Embracer Group, która w związku z obecnym „programem restrukturyzacyjnym” odwołuje gry i zamyka studia. Po tym, jak Embracer Group została „poinformowana, że ​​jedno duże partnerstwo strategiczne, które było negocjowane przez siedem miesięcy, nie dojdzie do skutku”, czyli innymi słowy, po upadku wartej 2 miliardy dolarów transakcji, jak donosił Kronika gier wideowdrożyło ten program restrukturyzacji.

Biorąc to wszystko pod uwagę, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby Aspyr, który Embracer Group nabył w 2021 roku, został dotknięty restrukturyzacją i projekt remake’u KOTOR został anulowany. Jednak bez oficjalnych informacji na temat projektu są to na razie spekulacje.

[Source: Kotaku, Video Games Chronicle]


Jak myślisz, dlaczego PlayStation usuwa wzmiankę o remake’u KOTORA? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar