Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Sony ogłasza nowe, smukłe modele konsoli PlayStation 5 z wymiennymi napędami dyskowymi

/
/
/
53 Views

Prawie trzy lata po pierwszej premierze PlayStation 5 Sony ujawniło smuklejszą przebudowę. Zarówno model napędu dyskowego, jak i model cyfrowy zostaną zaktualizowane, ale te dwa modele nie będą już tak różne jak kiedyś: napęd dyskowy będzie można teraz kupić osobno, co umożliwi aktualizację modelu cyfrowego do dysku -kompatybilna wersja. Obie wersje będą dostępne w listopadzie i ostatecznie całkowicie zastąpią obecny model PS5.

„Objętość nowego PS5 została zmniejszona o ponad 30%, a waga o 18% i 24% w porównaniu z poprzednimi modelami” – czytamy w poście na blogu PlayStation. Wspomina się także, że nowe okładki mają inną teksturę, czego nie widać od razu na zdjęciach. „Istnieją cztery oddzielne panele osłonowe” – czytamy – „górna część ma błyszczący wygląd, a dolna pozostaje matowa”. Rodzi to jednak pytania dotyczące kompatybilności sprzedawanych obecnie przez Sony obudów konsoli, które umożliwiają zmianę wyglądu konsoli, ale ta kwestia nie została poruszona w ogłoszeniu.

Smukłe PS5 z napędem dyskowym nadal będzie kosztować 499,99 dolarów. Wersja cyfrowa PS5 kosztuje 449,99 USD, co stanowi wzrost o 50 USD w porównaniu z pierwotną edycją cyfrową.

Jeśli kupisz nowszą wersję cyfrową i zdecydujesz się na uaktualnienie jej do wersji dyskowej, dysk będzie kosztować 79,99 USD w USA, 119,99 EUR w Europie, 99,99 GBP w Wielkiej Brytanii i 11 980 jenów w Japonii. Całkowity koszt konsoli cyfrowej i napędu dyskowego jest nieco wyższy niż zakup wersji z napędem dyskowym. Do konsoli będzie dołączona nowa pozioma podstawka, na której można ustawić konsolę na boku, a podstawka pionowa będzie w sprzedaży za 29,99 USD | 29,99 EURO | 24,99 GBP | 3980 JPY. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun ujawniający:

Aby uzyskać więcej wiadomości na temat PlayStation 5, przeczytaj o ustąpieniu prezydenta Jima Ryana, przeczytaj naszą listę 5 najlepszych gier na PlayStation 5 i sprawdź nasze zestawienie rozgrywki w Marvel’s Spider-Man 2 dostępnym wyłącznie na PS5.


Czy jesteś zainteresowany tym najnowszym modelem konsoli? Daj nam znać w komentarzach!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar