Onime Marketing

Skórki do Minecrafta

Skórki do Minecrafta


Skórki do Minecrafta

Wyposaż swoją postać w najlepsze stroje i niszcz pnącza w dobrym stylu, korzystając z naszego przewodnika po najlepszych skórkach Minecrafta dla Twojego Alexa lub Steve’a

Szukasz skórek Minecraft, aby wyrównać swoją grę? Absolutnie uwielbiamy Minecrafta w wieżach PT i od samego początku powalamy drzewa gołymi rękami. Jednak w życiu Steve’a przychodzi taki czas, kiedy zwykłe wykopaliska po prostu nie wystarczają i chcesz zacząć pokazywać swoje stroje każdemu pnączowi w mieście.

Te Skórki do Minecrafta to wybór najlepszych strojów, jakie możemy znaleźć w sieci, w tym kilka znajomych twarzy, oraz kilka smacznych strojów, które zawstydziłyby nawet stylowego Smoka Endera. Akrobuj z kumplami w trybie wieloosobowym lub po prostu eksploruj dziką przyrodę jak szef. Tak czy inaczej, nie chodź jak zwykły Joe, gdy istnieją takie wspaniałe skórki.

Jeśli kochasz rock-rocka bardziej niż Chemical Brothers, koniecznie zajrzyj do naszej biblioteki mistrzowskich przewodników po grze Minecraft. Omówiliśmy takie tematy, jak najlepsze gry Minecraft, diamenty Minecraft, najlepsze mody Minecraft Bedrock oraz najlepsze gry, takie jak Minecraft na Switch i na urządzenia mobilne.

Oto nasz przewodnik po najlepszych skórkach Minecraft

Skórki do Minecrafta

Skórki Minecraft: Kilka postaci z Mushroom Kingdom, w tym Mario, jest widocznych w stylu Minecraft

Mario

Sam główny człowiek, Mario, pojawia się w grze Minecraft, jeśli posiadasz wersję Nintendo Switch, obok skórek wielu innych mieszkańców Mushroom Kingdom. Kiedy Minecraft pierwotnie trafił na Wii U, pakiet Super Mario wywołał spore zamieszanie, a nawet przyszedł z całym światem o tematyce Mario do odkrycia. Wciąż nie możemy do końca uwierzyć, że to się stało, ale odkrywanie tego jest przyjemnością.

Banjo Kazooie

Znalezione w minecraftskins.com, Bear & Bird idealnie pasują do Minecrafta, zwłaszcza że i tak należą do Microsoftu. To rzadka przyjemność widzieć, jak odkrywają trawiaste tereny Minecrafta, a jeśli mnie zapytasz, myślę, że Banjo i tak byłby całkiem niezły w żerowaniu.

Mistrz Główny

Kolejny naturalny crossover, ponieważ Halo należy do Microsoftu, Master Chief może zrobić sobie przerwę od walki z przymierzem i użyć tego Needlera do ścinania niektórych drzew i wydobywania diamentów. Świetnie byłoby też eksplorować z Warthog (jestem pewien, że gdzieś jest jakiś mod), ale na razie się tym zajmiemy. Znalezione na minecraftskins.comale na stronie są też oficjalne Sklep Microsoft.

Kratos

God of War potrzebuje przerwy tak samo jak każdy inny i nie możemy nie czuć, że świat lub Minecraft są prawdopodobnie bardziej relaksujące niż otchłanie piekła. Poza tym Kratos byłby odrobiną ręki w unicestwianiu Creeperów i Starszego Smoka. Znalezione na minecraftskins.com.

SpongeBob

Kto mieszka w ananasie na dnie morza? To oczywiście Spongebob, ale dzięki temu najnowszemu pakietowi skórek Spongebob może również zamieszkać w blokowym świecie Minecraft. Oczywiście istnieje cała masa niesamowitych skórek dla Spongeboba, w tym oficjalny pakiet skórek, który możesz kupić bezpośrednio w sklepie Minecraft. Znaleźliśmy ten na minecraftskins.com.

Pac Man

Współpraca, której nie widzieliśmy, ale działa! Aby uczcić 40. rocznicę Pac-Mana, Bandai Namco i Microsoft współpracowały nad dostarczeniem wielu niesamowitych skórek w ramach oficjalnej współpracy, a także niektórych tematycznych światów Pac-Mana, które dostarczają niektórych z klasycznych gier, które fani znają i kochają. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda Pac-Man w 3D, jest to jeden ze sposobów, aby się tego dowiedzieć. Jest to dostępne na Sklep Microsoft.

Dziwniejsze rzeczy

Jedna z nowszych współpracy — poznaj Minecrafta przebrani za swoje ulubione postacie z popularnego serialu Stranger Things. Nether i tak jest w zasadzie The Upside Down, prawda? Jesteśmy więc pewni, że te prawdziwe dzieci są w stanie odkrywać świat z wybuchającymi zielonymi potworami i przerażającymi nocnymi pająkami. Znalezione na Sklep Microsoft.

Mamy nadzieję, że znalazłeś kilka świetnych nowych skórek z tego przewodnika, ale jeśli przegapiliśmy twoją ulubioną, koniecznie skontaktuj się z nami na Taktyka kieszonkowa na Twitterze rachunek. Jeśli po prostu kochasz budowanie rzeczy z klocków, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepsze zestawy Lego do gierw tym fantastyczne kompilacje Mario i Minecraft.Exit mobile version