Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Skały przejmują Marvel Snap i uwielbiamy to

/
/
/
369 Views


Skały Marvel Snap są często uciążliwe, ale niektóre nowe lokalizacje kpią z meta talii, wzmacniając te skromne kamienie

Najnowszy szał w grze karcianej o superbohaterach Second Dinner nie jest jedną z ikon Avengers, ani złoczyńcą o galaktycznej reputacji, ale skromnym Skały Marvel Snap, i wiesz co? Jesteśmy tu po to.

Najnowszy szał w grze karcianej o superbohaterach Second Dinner nie jest jedną z ikon Avengers, ani złoczyńcą o galaktycznej reputacji, ale skromnym Skały Marvel Snap, i wiesz co? Jesteśmy tu po to.

Jeśli nie wiesz, kamienie Marvel Snap są odpowiednikiem sługusów Hearthstone lub żetonów Yu-Gi-Oh, przeważnie bezużytecznego typu kart z mocą 0 w większości warunków. Jednak warunki są nieco inne w sezonie Savage Land, z wieloma lokalizacjami oferującymi skały, wpychającymi je na ciebie lub w niektórych przypadkach zasilającymi twoje skały. Jeśli więc nie przygotujesz swojej talii do radzenia sobie z zarośniętymi kamieniami, możesz utknąć między młotem a kowadłem.

Oczywiście możesz planować lokalizacje skupione wokół skał, przy czym talie Patriot są obecnie szczególnie popularne. Patriot zwiększa moc kart bez zdolności o dwa punkty, a Mystique może podwoić ten efekt, prowadząc cię do pozycji z polem pełnym czterech kamieni mocy. Jeśli nam nie wierzysz, po prostu sprawdź nasz zestaw Patriot w naszym przewodniku po taliach Marvel Snap i wypróbuj go przed końcem sezonu. Nie pożałujesz.

Dominacja skał Marvel Snap jest obecnie tak powszechna, że ​​nawet Marvel Snap Reddit jest zaśmiecony postami na temat mechaniki. Jeden konkretny mem ma nawet kilka zabawnych miejsc koncepcyjnych związanych z teorią fanów Snapa, że ​​szef Second Dinner, Ben Brode, ma obsesję na punkcie skał, z lokalizacjami takimi jak Rock Garden, gdzie można grać tylko w kamienie, lub Domena Dwayne’a, która dodaje kamień do twojej ręki. Chcielibyśmy zobaczyć te projekty w grze, ale biorąc pod uwagę, że Dwayne Johnson musiałby się zarejestrować, nie spodziewamy się, że stanie się to w najbliższym czasie.

Miniatura YouTube

Masz to, wszystko, co musisz wiedzieć o napływie skał Marvel Snap. Aby zobaczyć, czego możesz użyć do przeciwdziałania starym kamieniom, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po kartach Marvel Snap.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar