Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Showrunnerzy Gry o Tron potwierdzają, że chcieli, aby seria zakończyła się trylogią filmową – ale HBO tego nie zrobiło

/
/
/
83 Views

Showrunnerzy Gry o Tron, David Benioff i DB Weiss, potwierdzili, że chcieli, aby hitowy serial fantasy zakończył się kinową trylogią filmową.

Autor serialu George RR Martin powiedział w 2020 roku, że showrunnerzy planowali stworzyć trylogię, która zakończy serial po 7. sezonie, ale ostatecznie filmy nigdy nie powstały.

Rozmawiam z Magazyn WSJshowrunnerzy ujawnili, że zaproponowali trylogię filmów, która będzie emitowana w kinach HBO zamiast sezonów 7 I 8. Obydwa sezony zostały skrócone i liczyły łącznie 13 odcinków, podczas gdy poprzednie sezony liczyły po 10 odcinków każdy.

Według Benioffa sieć przypomniała im, że kręcą program dla „Dom Box Office”, a nie, jak powiedział Weiss, „Away Box Office”.

Jedną z najczęstszych krytyki bardzo oczernianego sezonu 8 Gry o tron ​​jest to, że był zbyt pośpieszny – nie jest pewne, czy trylogia filmów zrobiłaby różnicę, biorąc jednak pod uwagę, że ich łączny czas trwania prawdopodobnie trwałby krócej niż sezony 7 i 8 (które zawierały kilka wyjątkowo długich odcinków).

Uniwersum Gry o Tron wkrótce będzie kontynuowane wraz z drugim sezonem House of the Dragon, którego premiera zaplanowana jest na lato tego roku. Następny sezon będzie krótszy i będzie liczył osiem odcinków, a przedstawiać będzie kolejny rozdział wojny domowej Targaryenów, znanej jako Taniec Smoków.

Tymczasem Benioff i Weiss to adaptacja powieści science fiction Problem trzech ciał dla serwisu Netflix, która ukaże się 21 marca. W międzyczasie zapoznaj się z naszym przewodnikiem po wszystkich nadchodzących nowych serialach telewizyjnych, którymi warto się ekscytować.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar