Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Showrunner Doctor Who twierdzi, że podejście Ncuti Gatwy do Władcy Czasu jest jak dotąd najbardziej emocjonalne

/
/
/
121 Views

Doktor Ncuti Gatwy przybył w wielkim stylu. Według showrunnera Doctor Who, Russella T. Daviesa, jest coś bardzo specyficznego w jego podejściu do kultowego Władcy Czasu, co jest zupełnie nowe – i cała Gatwa.

W najnowszym numerze magazynu SFX, w którym na okładce pojawił się Doktor Gatwy, Davies opowiedział o wyjątkowym podejściu aktora do tej postaci.

„Ale właściwie, widziałem twoje przesłuchanie [Ncuti]„Widziałem twoją pracę, spotkałem cię, rozmawialiśmy z tobą, więc pojawia się energia Ncuti” – zastanawia się Davies w rozmowie z aktorką Gatwą i Ruby Sunday, Millie Gibson. „A ten Doktor mówi i robi rzeczy, które …kiedy wspomniałeś, że jest bardziej emocjonalny, jest to w zasadzie całkiem nowy, fundamentalny element u tego Doktora.

„To postać, która przez długi czas słynęła z ukrywania swoich emocji, co wciąż robisz, co nadal w nich jest, ale tak naprawdę bycie zdenerwowanym i szczęśliwym – przenosi to w nowe, niezwykłe obszary” – kontynuuje Davies. „Prawdopodobnie sam nie jesteś tego świadomy. Ale wiesz. I to jest cudowne. Wydaje się, że to zupełnie nowy gobelin, zupełnie nowe płótno do zabawy. Dzięki temu jest bogatsze, głębsze. Jest cudowne”.

Nie jesteś subskrybentem SFX? Następnie przejdź tutaj, aby otrzymywać najnowsze wydania bezpośrednio do swojego domu/urządzenia!

Gatwę w roli Doktora będzie można zobaczyć w nadchodzącym świątecznym wydaniu specjalnym zatytułowanym The Church on Ruby Road, który ukaże się 25 grudnia.

Powyższe to tylko fragment naszego wywiadu z Gatwą, Daviesem i Gibsonem, dostępnego w najnowszy numer magazynu SFXktóry ma Doctor Who na okładce i jest dostępny w kioskach od piątku, 29 grudnia. Aby uzyskać jeszcze więcej informacji od SFX, zapisz się do newslettera, dzięki któremu wszystkie najnowsze ekskluzywne artykuły będą wysyłane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar