Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Serwery Smite – wszystkie regiony i jak sprawdzić stan serwerów

/
/
/
145 Views


Serwery Smite – wszystkie regiony i jak sprawdzić stan serwerów

Jeśli chcesz dołączyć do przebojowej mitycznej gry MOBA, musisz wiedzieć, który z serwerów Smite uchroni Cię przed niebezpieczeństwami związanymi z pingami

Z ponad 30 milionami graczy, serwery Smite są pełne wyzwań, walk i pieniędzy do zebrania, gdy toczysz wojnę z innymi mieszkańcami lojalnej bazy fanów Hi-Rez Studios. Ale przy co najmniej pięciu różnych opcjach do wyboru i niewielkiej ilości informacji na temat ich lokalizacji, wybór serwera, do którego chcesz dołączyć, może być trudny.

I tu wkraczamy z naszym przewodnikiem po wszystkich pięciu Serwery Smite. Oczywiście twoja lokalizacja odgrywa dużą rolę w tym, do którego serwera chcesz dołączyć, ale jeśli chcesz grać ze znajomymi z obcych krajów, najlepiej poznać możliwości i dowiedzieć się, jak uchronić się przed bolesnymi ocenami pingów i wstrętnymi opóźnienie.

Aby uzyskać więcej szaleństwa MOBA, koniecznie sprawdź naszą listę poziomów TFT, informacje o łatkach TFT, listę poziomów Wild Rift, listę bohaterów Wild Rift i nasze wybory najlepszych mobilnych MOBA. Lub, jeśli szukasz czegoś, co pozwoli ci trochę przetestować swój intelekt za pomocą czegoś bardziej taktycznego, przejrzyj naszą listę najlepszych mobilnych gier strategicznych.

Wszystkie serwery i regiony Smite

  • Ameryka północna
  • Europa
  • Australia
  • Brazylia
  • Północna Ameryka Łacińska (Meksyk, Kolumbia, Północna Brazylia, Wenezuela itd.)
  • Południowa Ameryka Łacińska (Chile, Argentyna, Południowa Brazylia itd.)
  • Azja Południowo-Wschodnia (Tajlandia, Filipiny, Indonezja itd.)
  • Japonia

Jak widać z listy, możesz połączyć się z ośmioma różnymi serwerami Smite na całym świecie, zarówno w wersji na PC, jak i na Switcha. Oczywiście zawsze powinieneś dołączyć do najbliższego serwera, aby uzyskać najlepsze połączenie, ale możesz połączyć się z obcym regionem za jednym naciśnięciem przycisku, jeśli zajdzie taka potrzeba z jakiegoś konkretnego powodu.

Uderz kluczową sztukę wojownika z jej potężnym mieczem, tarczą i czerwoną peleryną, patrząc w dal

Jak zmienić serwer Smite?

Możesz zmienić swój serwer Smite z głównego menu w grze, z opcją w prawym dolnym rogu ekranu, aby wybrać inny region. Nie ma listy serwerów, więc będziesz musiał stukać w lewo lub w prawo, aż znajdziesz serwer, którego szukasz. Pamiętaj, że te serwery zależą od Twojej lokalizacji, a jeśli próbujesz połączyć się z regionem po drugiej stronie świata, mogą wystąpić problemy z pingiem.

Jak sprawdzić stan serwerów Smite

Możesz sprawdzić stan wszystkich pięciu serwerów Smite, klikając to połączyć i przejdź do pingserverstatus.com. Możesz tam zobaczyć stan serwera i przewidywany ping dla swojej lokalizacji (pod warunkiem, że zgadzasz się na śledzenie lokalizacji na swoim urządzeniu).

Masz to, nasz przewodnik po tym, jak dostać się na serwery Smite i dobrze się bawić. Aby uzyskać więcej wszechmocnych i bardzo grywalnych tytułów, zapoznaj się z naszymi typami najlepszych gier z bogami na Switchu i urządzeniach mobilnych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar