Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Serwery Minecraft – jak znaleźć i dołączyć do serwera

/
/
/
297 Views


Serwery Minecraft – jak znaleźć i dołączyć do serwera

Serwery Minecraft dodają wiele frajdy do wiecznie trwałego tytułu, więc skorzystaj z naszego przewodnika, aby skonfigurować własny, udostępnić znajomym i wszystko, co musisz wiedzieć

Minecraft jest już dość skomplikowaną grą i chociaż serwery Minecrafta dodają niesamowitej zabawy temu niesamowitemu tytułowi, mogą również zwiększyć zamieszanie. Jednak kiedy już się nimi zainteresujesz, oferują fajny sposób na grę ze znajomymi, dołączanie do dużych gier wieloosobowych lub po prostu tworzenie znajomej przestrzeni, do której możesz wracać Ty i Twoi kumple – serwery są naprawdę świetną częścią Minecraft.

Ten przewodnik do Serwery Minecraft dokładnie opisuje, jak skonfigurować i używać serwerów Minecrafta na Nintendo Switch, do czego służą i kilka świetnych przykładów serwerów, do których można dołączyć. To fantastyczny sposób na rozszerzenie swojego czasu z grą, granie z innymi fanami Minecrafta i naprawdę maksymalne wykorzystanie tego, co ta ogromna gra ma do zaoferowania.

Jeśli dopiero wyruszasz na nową przygodę w grze Minecraft, mamy mnóstwo świetnych przewodników gotowych, które pomogą Ci w raczkujących krokach w tym przytłaczającym świecie. Przeczytaj nasze przewodniki dotyczące ważnych tematów, takich jak mównica Minecraft, mapy Minecraft, moby Minecraft, smok końcowy Minecraft, portal końcowy Minecraft i najlepsze gry Minecraft.

Oto nasz przewodnik po serwerach Minecraft.

Serwery Minecraft

Serwery Minecraft: zrzut ekranu ze świata Minecrafta pokazuje wielki, przypominający katedrę budynek zbudowany na silniku Minecraft

Czym są serwery Minecraft?

Serwery Minecraft to serwery do gier wieloosobowych, będące własnością prywatną lub większej firmy, które obsługują różne rodzaje światów i gier. W ten sposób gracze uzyskują dostęp do najlepszych gier Minecraft, ponieważ musisz dołączyć do niestandardowego serwera, aby grać razem z innymi w gry takie jak Bed Wars, Spleef lub TNT Run. Są one dostępne w każdej wersji Minecraft Bedrock (nie Minecraft na Nintendo Switch), o ile gracze zaktualizowali oprogramowanie do najnowszej wersji.

Jak dołączyć do serwerów Minecraft?

Dołączenie do polecanych serwerów w Minecraft jest bardzo łatwe, wystarczy wykonać te proste czynności.

  • Kliknij Odtwórz na ekranie głównym, aby przejść do listy światów, w które możesz grać
  • Przejdź do zakładki „serwery”, naciskając L lub R
  • Zapoznaj się z wyselekcjonowanym wyborem najpopularniejszych serwerów i gier dostępnych już teraz
  • Wpisz dowolny, który Ci się podoba!

Niestety wybór nie jest ogromny, więc możesz również chcieć wiedzieć, jak dołączyć do niestandardowego serwera. Dołączenie do niestandardowego serwera jest znacznie bardziej skomplikowane, dlatego zalecamy zapoznanie się z poniższym szczegółowym podziałem od twórcy YouTube, jbob3mm.

Miniatura YouTube

Do jakich serwerów Minecraft powinienem dołączyć?

W naszym przewodniku po najlepszych grach Minecraft omówiliśmy już kilka fantastycznych serwerów, a nasza siostrzana strona PCGamesN ma również świetny przewodnik po najlepszych grach Minecraft. 15 najlepszych serwerów Minecraft. Polecamy również wyszukiwanie gier na popularnych serwerach Minecraft Fioletowe więzienie, Złożony, Nieśmiertelnyoraz Sieć Jartex.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik po serwerach Minecraft pomoże ci nieco odnaleźć się w zagmatwanym krajobrazie i mamy nadzieję, że po drodze znalazłeś kilka świetnych nowych gier. Aby upewnić się, że grasz w Minecrafta w dobrym stylu, koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym skórek Minecrafta.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar