Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Serwery Helldivers 2 są rozbudowywane, aby obsłużyć 800 000 graczy w walce z długimi kolejkami: „Jak szalona jest ta wiadomość od 100-osobowego studia?”

/
/
/
31 Views

Po zwiększeniu liczby jednoczesnych graczy na czas pracowitego weekendu, serwery Helldivers 2 są ponownie wzmacniane, aby wspierać graczy masowo kupujących grę.

– ogłosił dyrektor generalny Arrowhead Studios, Johan Pilestedt Świergot że zespół „oczekuje, że serwery Helldivers 2 osiągną maksymalną pojemność 800 000 CCU” w ciągu zaledwie kilku godzin. Kolejki do gry Helldivers 2 często się zapełniały, gdy strzelanka w trybie współpracy stała się nieoczekiwanym hitem sprzedażowym, przekraczającym najwyższą liczbę graczy w grze God of War, która niegdyś była największą premierą PlayStation na platformie Steam.

Arrowhead bardzo konsekwentnie radzi sobie z długimi czasami oczekiwania w kolejkach, wprowadzając wiele poprawek zwiększających liczbę graczy, którzy mogą grać w tę grę jednocześnie. Choć zdaniem szefa studia nadal mogą istnieć „lekkie kolejki”.

Pilestedt szybko podkreśla, jak imponująca była reakcja na a stosunkowo mały zespół: „Jak szalona jest ta wiadomość od studia składającego się z około 100 programistów?” Liczba ta może nieznacznie wzrosnąć, ponieważ studio szybko rozpoczęło rekrutację, aby nadążyć za dużym popytem.

Studio nie pracuje jednak tylko nad łataniem wydajności serwerów. W odpowiedzi na gracza włączonego Media społecznościowePilestedt powiedział, że podczas gdy niektórzy programiści pracują nad tymi „optymalizacjami”, inni „pracują nad naprawdę fajnymi rzeczami”. Niektórzy propagatorzy demokracji uważają, że oznacza to mechy i frakcję z pierwszej części gry.

Były twórca Halo powiedział niedawno, że studio przygotowało kilka spin-offów, w tym jedną grę ODST, która niezbyt różni się od koncepcji Helldivers.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar