Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Sega anuluje hieny i „niektóre niezapowiedziane tytuły” Creative Assembly

/
/
/
59 Views

Sega, wydawca Sonic Superstars, który ma się ukazać w przyszłym miesiącu, anulował niektóre niezapowiedziane tytuły w fazie rozwoju oraz pierwszoosobową strzelankę studia Creative Assembly, Hyenas. Firma cytuje „niższa rentowność regionu europejskiego”.

W wyniku niższej rentowności Sega dokonała przeglądu różnych projektów w fazie rozwoju od swoich deweloperów w Europie, w wyniku czego anulowano grę Hyenas, która niecały tydzień temu zakończyła zamkniętą wersję beta na PC, oraz kilka innych niezapowiedzianych gier. Eurogamer donosi, że w związku z tą decyzją spodziewane są zwolnienia w Creative Assembly.

„Wprowadzimy redukcję różnych stałych wydatków w kilku spółkach grupy w odpowiednim regionie, skupionych wokół Creative Assembly Ltd.” – czytamy w komunikacie prasowym Sega. „Spodziewamy się poniesienia jednorazowych wydatków związanych z redukcją wydatków stałych. Oprócz powyższych będziemy w dalszym ciągu rozważać środki mające na celu poprawę rentowności w bazach europejskich. Konkretne szczegóły i ich wpływ będziemy ogłosić, gdy tylko podejmiemy decyzję. ”

Sega twierdzi, że w wyniku tej reformy strukturalnej spodziewa się odnotować straty w wysokości około 14,3 miliarda jenów w roku finansowym kończącym się 31 marca 2024 r., ale „nie ma żadnych zmian w całorocznej prognozie skonsolidowanych wyników operacyjnych na rok obrotowy” kończący się o tej porze 31 marca 2024 r.”

Sega ujawniła, że ​​Hyenas to pierwszoosobowa strzelanka wieloosobowa z udziałem wielu drużyn, osadzona w kosmosie w punkowej estetyce komiksu, która ukaże się w 2022 roku. Można było w nią grać w ostatnich zamkniętych wersjach beta.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar