Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Scott Pilgrim startuje, odcinek 8, scena po napisach: Czy to rozpoczyna sezon 2?

/
/
/
38 Views

Scott Pilgrim Takes Off przedstawia ukochaną historię w formie anime w zabawnej, wieloświatowej serii składającej się z ośmiu części. Serial Netflix, w którym ponownie występują głosy z adaptacji filmowej Edgara Wrighta z 2010 roku, jest tworzony przez twórcę komiksów Bryana Lee O’Malleya i rozpoczyna się w dobrze znanym miejscu ze Scottem Pilgrimem. Rzeczywiście, zaczynamy od spotkania basisty Sex Bob-Omb z kobietą swoich marzeń, Ramony Flowers (Mary Elizabeth Winstead) i dowiedzenia się o jej lidze złych byłych.

Potem, cóż, sytuacja staje się trochę dziwna, gdy serial ponownie jednoczy całą główną obsadę w celu metarestartu. Kiedy jednak dotrzemy do końca ośmiu odcinków, możecie się zastanawiać, jaka przyszłość czeka serial. Dzieje się tak zwłaszcza ze względu na intrygującą scenę po napisach 8 odcinka. Jeśli więc zastanawiasz się, co to oznacza, nie szukaj dalej, ponieważ poniżej szczegółowo to wyjaśniliśmy, a także przyjrzyj się temu, co mówi nam to o przyszłości.

Uważaj jednak, wkraczamy w to terytorium spoilerów z tym wyjaśnieniem, więc upewnij się, że widziałeś wszystkie odcinki zanim pójdziesz dalej!

Czy po napisach jest scena Scott Pilgrim startuje?

(Źródło zdjęcia: Netflix)

Tak, ale tylko w ostatnim odcinku. Pod koniec ósmego odcinka „Świat kontra Scott Pilgrim”, po pierwszych napisach końcowych, następuje krótki zwiastun.

Przedstawia czerwony pokój, z którego korzystali Zli Exes Ligi Ramony w pierwszym odcinku. Dzięki setkom ekranów pokazujących życie Scotta Gideon śledził każdego nowego zalotnika Ramony. Tym razem patrzą na szczęśliwe zakończenie Scotta z Ramoną.

„Czas zacząć prawdziwą grę” – mówi jeden z nich, patrząc na ekrany. „Gęś jest luźna. Trąb, skurwiele” – dodaje kolejny kobiecy głos. Teraz, choć nie widzimy ich twarzy, ten pierwszy brzmi jak Gideon / Gordon Jasona Schwartzmana, a drugi zdecydowanie przypomina Julie z Aubrey Plaza, o której wiemy, że nie jest fanką Scotta.

Wszystko to utwierdza nas w przekonaniu, że ta historia może się jeszcze nie zakończyć…

Czy będzie drugi sezon Scott Pilgrim Takes Off?

Scott Pilgrim startuje

(Źródło zdjęcia: Netflix)

Jak dotąd Netflix potwierdził tylko jeden sezon Scott Pilgrim Takes Off. Nie oznacza to jednak, że drugi sezon nie będzie możliwy.

W rozmowie z magazynem SFX współshowrunner BenDavid Grabinski powiedział, że „nie myśleli jeszcze o niczym poza” pierwszym sezonem. „Ten sezon to historia, która ma swój koniec” – wyjaśnił. „Ale kocham ten świat, obsadę i bohaterów. Jeśli pewnego dnia Bryan i ja usiedliśmy i zaczęliśmy burzę mózgów i wymyślaliśmy inne historie do opowiedzenia, a obsada chciała to zrobić, to świetnie, ale włożyłem 10 000% swoich włożyłem mózg w ten sezon i myślę, że ma on świetne zakończenie.”


Pełną wersję Scott Pilgrim Takes Off można już oglądać w serwisie Netflix. Aby uzyskać więcej, zapoznaj się z naszym zestawieniem najlepszych programów Netflix i najlepszego anime wszechczasów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar