Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Sceny po napisach Godzilla x Kong: czy kontynuacja MonsterVerse ma scenę po napisach?

/
/
/
24 Views

Godzilla x Kong: The New Empire wreszcie pojawiło się na dużym ekranie, ku wielkiemu podekscytowaniu fanów, którzy nie mogli się doczekać kolejnego miksu potworów. W najnowszej części MonsterVerse dwójka ukochanych kajiusów łączy siły, by zmierzyć się z nowym złoczyńcą, Królem Skar, po walce z poprzedniej części Godzilla kontra Kong. Chociaż ci duzi chłopcy są głównymi gwiazdami, w tej przygodzie występują także Rebecca Hall, Brian Tyree Henry i Dan Stevens.

Biorąc pod uwagę, że jest to duży film franczyzowy, możesz rzeczywiście zastanawiać się, czy Godzilla x Kong ma scenę po napisach? Niegdyś domena filmów Marvela, wiele innych hollywoodzkich hitów ma teraz także scenę po napisach – czasem nawet dwie, jeśli czują się wyjątkowo hojnie. Najczęściej mają one na celu zapowiedź nadchodzącej kontynuacji, ale czasami są po prostu zabawnym żartem dla tych, którzy zostają w pobliżu, gdy światła w kinie są ponownie włączane.

Dlatego poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie wszystko, co musisz wiedzieć o napisach końcowych Godzilla x Kong, a wszystko to w jednym miejscu jako podręczny przewodnik dla każdego fana kaiju. Czytaj dalej, jeśli chcesz wiedzieć, czy warto pozostać na miejscu, gdy film dobiegnie końca i zaczną pojawiać się napisy końcowe.

Czy Godzilla x Kong: The New Empire ma scenę po napisach?

(Zdjęcie: Warner Bros. Pictures)

Nie, Godzilla x Kong nie ma sceny po napisach. Tak naprawdę napisy końcowe są bardzo proste, brakuje im nawet ciekawej grafiki, więc gdy tylko film się skończy, nie krępuj się i obejrzyj film.

Brak sceny po napisach nie jest do końca zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że poprzednia część Godzilla kontra Kong również jej nie miała. Jednak inne filmy MonsterVerse przedstawiały je, takie jak Kong: Skull Island (w którym przedstawiono Rodana, Mothrę i King Ghidorah) i Godzilla: King of the Monsters (w którym postać Charlesa Dance’a Alan Jonah kupuje odciętą głowę Ghidory).

Biorąc pod uwagę, że kontynuacja Godzilli x Kong nie dostała jeszcze oficjalnie zielonego światła, może to wyjaśniać, dlaczego w tej miksturze potworów brakowało sceny po napisach, chociaż jest prawdopodobne, że wkrótce te kaiju powrócą na duży ekran.


Godzilla x Kong: Nowe Imperium jest już w kinach. Więcej informacji na temat filmu można znaleźć w pozostałej części naszej relacji:

  • Wyjaśniono zakończenie Godzilli x Kong
  • Kiedy Godzilla x Kong będzie transmitowany?
  • Reżyser Adam Wingard o tym, jak potwory opowiadają swoje historie
  • Reżyser Adam Wingard wymienia swój ulubiony film o Godzilli
  • Godzilla x Kong kaiju, wymienione i wyjaśnione

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar