Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Sandboxowa gra Terraria x Factorio, wymyślona przez maniaków automatyzacji na całym świecie, wreszcie istnieje i ma świetny start na Steamie

/
/
/
24 Views

AutoForge to najnowsza niezależna gra na Steamie, która łączy w sobie dwa niezwykle popularne pomysły, łącząc eksplorację Terrarii z przewijaniem bocznym z intensywnym zarządzaniem Factorio.

Udostępniony do wczesnego dostępu na początku tego tygodnia, 27 marca, AutoForge rzuca graczami w rolę mechanicznego golema o imieniu Otto, który pewnego dnia budzi się w opuszczonym świecie bez wszystkich swoich starożytnych mistrzów. Następnie do nas należy poszukiwanie odpowiedzi w świecie, który łączy generowanie procedur z pewnymi obszarami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb.

W przeciwieństwie do Terrarii i podobnych gier typu side-scrolling, nie będziesz tylko wędrował w lewo i prawo. Będziesz musiał zakopać się pod ziemią i budować w stronę nieba, aby znaleźć to, czego szukasz. „Zbuduj zautomatyzowaną fabrykę sięgającą nieba i głęboko pod ziemię, odkryj rozległy świat pełen cudów i niebezpieczeństw, ulepszaj się dzięki starożytnym technologiom i broń tego wszystkiego przed atakiem wroga” – Para strona czyta.

Kiedy już odpowiednio zbudujesz bazę domową, nadszedł czas na miażdżenie wrogów mieczami, miotaczami, a nawet własnym systemem automatycznej obrony. Jeśli wolisz, starcie samoobrony z autoobroną. „Ogromne drzewo technologiczne” lub drzewo umiejętności to kolejna forma postępu, obok skrupulatnego wbijania w fabrykę.

AutoForge już cieszy się bardzo pozytywnym przyjęciem na podstawie aktualnych recenzji użytkowników Steam. Ocena ta powinna się jedynie poprawić, gdy deweloper Siege Games doda więcej treści w ramach wczesnego dostępu do gry, który według szacunków będzie trwał „od jednego do dwóch lat”. Deweloper twierdzi, że wkrótce będzie gotowy plan działania.

Bądź na bieżąco z naszymi nadchodzące Indie roku 2024 i później przewodnik po bardziej nieoczekiwanych hitach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar