Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Sam Claflin bardzo pragnie wrócić do Igrzysk Śmierci, ale nie jest pewien, czy byłby w stanie ponownie zagrać Finnicka

/
/
/
44 Views

Gwiazda Igrzysk Śmierci Sam Claflin nie wyklucza potencjalnego powrotu do serii. Rozmawiam z Różnorodność na czerwonym dywanie Emmy gwiazda, która w oryginalnych filmach grała Finnicka, opowiadała o swojej miłości do świata.

Zapytany, czy kiedykolwiek wróci w spin-offie, odpowiedział: „Na 100%, nie wiem, czy jest dla mnie miejsce, do którego mógłbym wrócić. Jestem już za stary i nie jestem blondynką, nie jestem” nie mam niebieskich oczu. Następnie aktor Daisy Jones and the Six wyjaśnił: „Słyszałem plotki, że ludzie proszą o prequel Finnicka, i powiem tylko, że jestem całym sercem za tatą Finnicka”.

Finnick Odair odegrał kluczową rolę w sequelach Igrzysk Śmierci. Po raz pierwszy pojawił się w W pierścieniu ognia, kiedy dawny zwycięzca został sprowadzony z powrotem na gwiazdorskie Igrzyska Śmierci. Później pojawił się także w filmach Kosogłos, ponieważ jego postać brała udział w buncie przeciwko Kapitolowi. Finnick spotkał makabryczny koniec po tym, jak został zabity przez zmutowane jaszczurki, ale jego bolesna historia była ulubioną historią fanów serii.

Zobacz więcej

Claflin nadal jest wielkim fanem świata, a Variety dodał, jak bardzo podobał mu się prequel „Igrzysk śmierci: Ballada o ptakach śpiewających i wężach”. „Oczywiście, że mam [seen it.] Jeśli lubisz serię Igrzyska Śmierci, ten film przypadnie Ci do gustu. Francis Lawrence na czele to swego rodzaju sztylet w serce, ponieważ myślałem, że jest nasz, ale cieszę się, że utknął w tym miejscu”.

Kiedy GameMe+ rozmawiał z reżyserem Lawrence’em, nie wykluczył też kolejnego filmu. „To znaczy, że uwielbiam być częścią świata, to naprawdę świetna zabawa” – powiedział nam. „Uwielbiam pracować z Suzanne [Collins, author] i Nina, i w ogóle świat Igrzysk Śmierci. Jeśli więc wymyśliła coś niesamowitego i tematycznego, a zawsze to robi, zdecydowanie chciałbym być tego częścią. Obejrzyj więc tę przestrzeń…

Oto wszystkie nadchodzące filmy, które pojawią się w roku 2024 i później, a także wszystkie znane nam daty premier filmów w roku 2024.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar