Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Rywalizacja w finale jest prawdziwa w przypadku jednego z najwyżej notowanych graczy, który zasnął na żywo podczas transmisji: „Zablokuj się, bracie, obudź się, do cholery”

/
/
/
91 Views

Jeden z najwyżej notowanych na świecie graczy Finałów jest tak zaangażowany w harówkę, że zasnął, próbując utrzymać się na pierwszym miejscu, zmuszając znajomych do próby ich obudzenia.

19 grudnia zawodowiec FPS Kyle „KJewls” Julian zajął pierwsze miejsce w tabeli liderów lig globalnych finałów. Z 94 400 punktami sławy plasował się tuż nad trójką chińskich graczy, których strata do niego wynosiła niecałe 1000 punktów, co zmusiło go do desperackiego wyścigu o wyprzedzenie reszty stawki, jeśli chciał utrzymać pozycję nr 1.

Zaledwie kilka dni później, gdy Julian walczył o miejsce, harówka trwała tak długo, że podczas transmisji zasnął przy biurku. Klip z transmisji, który możecie zobaczyć poniżej, pokazuje streamera martwego dla świata, zwiniętego w fotelu ze słuchawkami na uszach.

Zobacz więcej

Te słuchawki były częścią próby przyjaciół Juliana, aby przywrócić go do wyścigu. Podczas transmisji możesz usłyszeć, jak wołają imię streamera i dzwonią do niego, próbując go obudzić. Można by pomyśleć, że ktoś krzyczący do twoich uszu „zablokuj się, bracie”, może cię wybudzić ze snu, ale zmartwienie Juliana wyraźnie odcisnęło swoje piętno na tym dniu.

Julian przez jakiś czas pozostawał w grze. Obecnie jednak to awaria komputera, a nie brak snu wydaje się utrudniać mu wspinaczkę. Wielokrotnie sugeruje również, że oszuści powodują poważne problemy w jego grach. Deweloper Embark Studios podjął działania mające na celu zablokowanie możliwości korzystania z gry przez oszustów (niestety w swoich wysiłkach uderzył kilku legalnych graczy), ale nakreślił granicę dotyczącą blokowania regionu w grze, sugerując, że oszustów można znaleźć w każdym konkurencyjnym regioniei nie są powiązane z serwerami azjatyckimi, jak twierdziło wielu graczy.

Twórcy Finals na początku nie zamierzali nawet robić strzelanki, ale co innego zrobisz z zespołem złożonym z weteranów Battlefield?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar