Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ruszaj i zbieraj karty wkrótce dzięki Space Leaper: Cocoon

/
/
/
59 Views


Ruszaj i zbieraj karty wkrótce dzięki Space Leaper: Cocoon

Space Leaper: Cocoon to nowa kosmiczna gra karciana, która pojawi się na telefonach komórkowych w sierpniu. Rejestracja wstępna jest teraz otwarta w dniu Sklep z aplikacjami oraz Google Playdzięki czemu możesz być gotowy na tę odległą przyszłość dzięki grafikom pikselowym i futrzanej obsadzie postaci.

Chociaż nie mamy ustalonego Space Leaper: data premiery Cocoon, wiemy, że nie jest daleko. Wygląda na to, że gra pozwoli ci „podróżować po galaktyce i przejąć kontrolę nad Skoczkami, grupą kolorowych, antropomorficznych stworzeń zrodzonych z promieniowania kosmicznego, które służą organizacji Cocoon i jej misji”. Brzmi interesująco.

Jak zawsze w tego rodzaju rzeczach, istnieje mechanika zbierania, z „mnóstwem unikalnych skoczków, aby wzmocnić zespół i stworzyć nowe strategie”. Jeśli szukasz czegoś takiego, sprawdź naszą recenzję Coromona, w której również zbierasz stwory i wykorzystujesz je w walce. Lub, dla czegoś nieco innego, mamy zapowiedź Xenoblade Chronicles 3, pełną pochwał dla tej nadchodzącej gry RPG.

Space Leaper: spekulacje na temat daty premiery Cocoon

Space Leaper: Cocoon ukaże się w sierpniu tego roku, choć nie znamy dokładnej daty. Aby zobaczyć, jakie rzeczy będziesz robić w dniu premiery, sprawdź zwiastun poniżej.

Miniatura YouTube

Aby uzyskać więcej magii RPG, sprawdź nasze zamówienia w przedsprzedaży Xenoblade Chronicles 3 i przewodniki po datach premiery Xenoblade Chronicles 3, aby przygotować się na wielki dzień.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar