Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Russell T Davies z „Doktora Who” nakręca „przerażającego” złoczyńcę Neila Patricka Harrisa tak, jak tylko on potrafi

/
/
/
68 Views

„Toymaker” Neila Patricka Harrisa stanie twarzą w twarz z Czternastym Doktorem Davida Tennanta w nadchodzących specjalnych wydarzeniach z okazji 60. rocznicy Doctor Who.

Teraz w nowym numerze Total Film, który trafi na półki w przyszłym tygodniu, showrunner Russell T Davies opowiedział o starciu w sposób, w jaki tylko on potrafi – i wygląda na to, że warto poczekać.

„Potrzebujesz niezwykłego aktora, który dorówna Davidowi u szczytu jego mocy” – mówi Davies z Harris, który w swoim CV może policzyć także takie filmy jak Jak poznałem waszą matkę i Zaginiona dziewczyna.

„Pamiętajcie, że to TARDIS Davida, jego Doktor, jego imię i nazwisko w tytułach. Gościnnym gwiazdom nie jest łatwo w to wejść. Potrzebujecie tego rozmiaru, tego doświadczenia, potrzebujecie tych umiejętności, żeby mu dorównać, w przeciwnym razie grozi ci niebezpieczeństwo, że Doktor będzie tańczył wokół ciebie. To właśnie przynosi Neil… wspaniałe przedstawienie, które jest naprawdę przerażające.

Powyżej możesz także zobaczyć ekskluzywne zdjęcie z nowych odcinków.

Pierwszy z trzech programów specjalnych z okazji 60. rocznicy Doktora Who będzie można oglądać w BBC1 i BBC iPlayer od 25 listopada. Więcej informacji na temat serialu science-fiction można znaleźć w nowym numerze Total Film, który trafi na półki 9 listopada. Sprawdź obejmuje poniżej:

(Zdjęcie: Future / 20th Century Studios)

Zamów numer w przedsprzedaży tutaj zapakować swoją kopię lub kliknij tutaj, aby subskrybować Total Film i nigdy nie przegap kolejnej ekskluzywnej oferty. Dzięki naszej najnowszej ofercie możesz otrzymać bezprzewodową ładowarkę magnetyczną JOBY o wartości 29,95 GBP, jeśli wykupisz abonament drukowania.

Całkowita liczba subskrypcji filmowych

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar