Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Rozszerzenie fabularne Dead Island 2 rzuca graczy przeciwko kultowi Malibu w przyszłym miesiącu

/
/
/
76 Views

Dead Island 2 otrzyma swój pierwszy dodatek fabularny o nazwie Haus. Przygoda przenosi graczy do nowych miejsc, w których mogą zmierzyć się z tajemniczym kultem i przetrwać nieznośną apokalipsę zombie.

Ta nowa fabuła koncentruje się na kultach techno-śmierci prowadzonych przez szalonego przywódcę, Konstantina, który wierzy, że takie bitwy są „wzorem przyszłości”. Akcja rozgrywa się w willi w Malibu, opisanej w notatce prasowej jako „obłąkany labirynt biomów, w którym racjonalna architektura zostaje podważona przez rozszerzające się przestrzenie narracyjne”.

Twoje przypuszczenia są równie dobre jak nasze co do tego, co to oznacza, ale Haus zawiera osiem nowych kart i nową broń, taką jak dalekiego zasięgu K-Rossbow i ziejący płomieniami Hog Roaster. Deweloper Dambuster Studios nie opublikował zwiastuna, ale udostępnił kilka zrzutów ekranu, które możesz obejrzeć poniżej.

Premiera Dead Island 2 Haus odbędzie się 2 listopada. Naszą recenzję podstawowej gry możesz przeczytać tutaj i koniecznie zapoznaj się z naszym szczegółowym opisem prac nad wyrzuconą wersją Dead Island 2 od Yager Interactive.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar