Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Rozszerzenie Dawntrail do Final Fantasy 14 pojawi się tydzień po DLC Elden Ring, więc Yoshi-P może najpierw pożreć Shadow of the Erdtree

/
/
/
64 Views

Rozszerzenie Dawntrail do Final Fantasy 14 oficjalnie otrzymało datę premiery wczesnego dostępu i pełnej wersji.

Reżyser i producent Final Fantasy 14, Naoki „Yoshi-P” Yoshida, podczas specjalnego wydarzenia PAX East omówił nadchodzące rozszerzenie i towarzyszącą mu aktualizację do wersji 7.0 prezentacja transmitowany na żywo wcześniej dzisiaj. Wczesny dostęp rozpocznie się 28 czerwca 2024 r., a pełna premiera nastąpi tydzień później, 2 lipca.

Yoshi-P zauważył również, że tak naprawdę chciał wypuścić Dawntrail tydzień wcześniej, ale mało znana gra o nazwie Elden Ring porzuca rozszerzenie Shadow of the Erdtree mniej więcej w tym samym czasie. „Stwierdziliśmy, że każdy będzie zainteresowany zagraniem w dodatek Elden Ring” – mówi reżyser – „Dam wam tydzień!”

Yoshi-P żartuje później, że tygodniowe naciski nie wynikały z jego własnej chęci zagrania w rozszerzenie. „Żeby było jasne, nie robię tego dlatego, że interesuje mnie gra w Elden Ring przed Dawntrail” – żartuje sarkastycznie, po czym zaczyna się śmiać z siebie.

Zespół Final Fantasy 14 od dawna drażnił się z letnim dodatkiem, który podobno rozpoczyna historię gry na następną dekadę, dając nam duży wgląd w to, co nowego, czego się spodziewać i co się zmienia. Na przykład funkcja Cosmic Exploration w Dawntrail wyśle ​​graczy na eksplorację gwiazd powyżej. Najwyraźniej porzuca chłodne wibracje innych codziennych zajęć w grze i zamiast tego czerpie ze zbiorowego grindu MMO z Restauracji Ishgard.

W innych miejscach Final Fantasy 14 ulepsza grafikę postaci wraz z rozszerzeniem, ponieważ reżyser przyznał, że gra nie zawsze dobrze odwzorowywała ciemniejsze odcienie skóry. Lepsze opcje dostosowywania są dobre dla wszystkich, zwłaszcza że wielu nowych graczy zacznie korzystać z niedawno wydanej wersji na konsolę Xbox, a powracający gracze mogą budować nowe twarze dzięki nadchodzącym klasom Vipera i Pictomancera.

Yoshi-P obiecał także, że Final Fantasy 14 nie zapomni swoich tajemnic bez odpowiedzi, rozpoczynając swoją kolejną 10-letnią przygodę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar