Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Rozgrywka w Baldur’s Gate 3 ze Swenem Vincke, Elijahem Woodem i Seanem Austinem z Władcy Pierścieni to sesja D&D, której nie wiedziałam, że potrzebuję

/
/
/
47 Views

Do dyrektora generalnego Larian Studios, Swena Vincke, dołączyło nie kto inny jak dwóch absolwentów Władcy Pierścieni, którzy wzięli udział w zabawnej rozgrywce w Baldur’s Gate 3 – i było to niezbędne świąteczne oglądanie, którego nie wiedziałem, że potrzebuję.

Larian udostępnił w mediach społecznościowych krótki opis rozgrywki, podczas którego wielki szef dewelopera oprowadził Elijaha Wooda (Frodo Baggins) i Seana Astina (Samwise Gamgee) przez godziny otwarcia gry D&D RPG. Śmiech wybucha błyskawicznie, gdy Astin odwraca się do nagiego Diabelstwa czekającego na ekranie tworzenia postaci i mówi: „Jestem naprawdę podekscytowany możliwością zobaczenia tego, co już jest… piękne”. Zamiast tego Wood tworzy halflinga z tłem Dark Urge, a po namyśle, gdzie indziej odgrywał rolę niskiego folku fantasy, kuszonego przez przytłaczającą ciemność?

Inne zabawne wezwania zwrotne ze Śródziemia przedstawiają Astina pokonującego Pajęczą Matkę, nawiązując do jego epoki polowań na Szelobę: „Zabiłem wielkiego pająka… znowu”. A potem następuje zakończenie, które w dziwny sposób naśladuje kultową trylogię. Po odblokowaniu księgi Nekromancja Thay postać Wooda zostaje pokonana przez złe pokusy, które zmuszają go do kopnięcia wiewiórki, odcięcia ręki czarodziejowi i rzucenia gnoma przez wioskę.

Zobacz więcej

Pozostając wierny duchowi Samwise’a, Astin zabiera swojego towarzysza do dołu wypełnionego lawą. „Wrzuć książkę do ognia” – błaga. „Nie mogę rzucić książki, Sean. Jestem zbyt potężny” – odpowiada Wood pokonany. „Możliwości, jakie oferuje ta książka, są niezliczone i nieograniczone. Nie mogę tego tak zostawić.” Wyczuwając, że jego przyjaciel jest już za daleko, Astin postanawia kopnąć go wraz z mroczną księgą do dołu z lawą. Odwrócony Gollum, jeśli wolisz.

To ośmiominutowy film, przy którym prawie nie da się nie uśmiechnąć, zwłaszcza jeśli jesteś fanem obu właściwości. Jeśli chcesz, aby Baldur’s Gate 3 i Władca Pierścieni częściej się ze sobą łączyły, sprawdź mod, który dodaje do gry całą Drużynę Pierścienia.

Inny gracz przez przypadek odtworzył najbardziej kultową bitwę z Władcy Pierścieni w grze.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar