Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Rok 2024 wieńczy premierę nowego Barbenheimera: Dragon’s Dogma 2 i Princess Peach Showtime tego samego dnia, a ja jestem gotowy

/
/
/
115 Views

Zakreślcie datę 22 marca 2024 r. w swoich kalendarzach, ponieważ zbliża się certyfikowany moment dla graczy Barbenheimer z Dragon’s Dogma 2 i Princess Peach: Showtime! ma wystartować tego samego dnia.

Wiedzieliśmy, że będzie to data premiery nowej gry Princess Peach już we wrześniu, a teraz firma Capcom ujawniła, że ​​data premiery Dragon’s Dogma 2 przypada na ten sam dzień. Kiedy po raz pierwszy zdałem sobie z tego sprawę podczas codziennej lektury strony „2024 w grach wideo” na Wikipedia, Byłem zrozpaczony, że będę musiał dzielić czas grania pomiędzy dwie bardzo różne gry, na które nie mogę się doczekać. Ale teraz zdałem sobie sprawę, że to jest możliwość.

Barbenheimer była ikoną kina (i memów) roku 2023, łącząc niezwykle kobiecą różową ikonę z odwiecznym ulubieńcem kolesi, którzy w wolnym czasie oglądają wielogodzinne eseje wideo na YouTube. To są dokładny wibracje pasujące do Princess Peach: Showtime! i Dragon’s Dogma 2. Nie boję się powiedzieć, że oba róże mi się podobają I wielogodzinne eseje wideo na YouTube, więc 22 marca zapowiada się dla mnie wielkim dniem.

Potrzebuję tylko, aby reszta Internetu towarzyszyła mi w tej podróży. W końcu nie ma Barbenheimera bez memów. Mam na pokładzie przyzwoitą część personelu GameMe+ – autor przewodników Will Sawyer sugeruje, abyśmy nazwali całość „Księżniczką Pogma 2” – ale potrzebuję grafik fanów, cosplayów i nieprzerwanych żartów.

Właściwie dostaliśmy całkiem ważnego Barbenheimera do gier w 2020 roku, lata przed samym Barbenheimerem, kiedy Doom Eternal i Animal Crossing: New Horizons wystartowały tego samego dnia. To była rozkosz, która pomogła wywołać odrobinę radości w pierwszych dniach pandemii i nie mogę powstrzymać się od chęci przeżycia tego jeszcze raz. Czyli radość, a nie pandemia.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi wielkimi wydarzeniami daty premier gier wideo z naszym przewodnikiem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar