Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Reżyser nowego filmu akcji z gwiazdą „It” Billa Skarsgårda twierdzi, że anime wywarło na niego duży wpływ: „Czytam dużo mangi”

/
/
/
24 Views

W nowym filmie Boy Kills World Bill Skarsgård zamienia horror na akcję, a reżyser twierdzi, że czerpali z niego intrygujące inspiracje.

W nowym filmie, wyprodukowanym przez Sama Raimiego z „Martwego zła”, Skarsgård gra głuchego mężczyznę o imieniu Boy, który został wyszkolony na elitarnego zabójcę po zamordowaniu jego rodziny. Został wysłany z misją zemsty, pragnąc, aby ci, którzy go skrzywdzili, zapłacili, w thrillerze czerpiącym z gier wideo, komiksów, anime i filmów akcji.

„Dużo rozmawialiśmy o tym, co kochamy” – mówi reżyser Moritz Mohr Film Total w naszym nowym numerze ukaże się w czwartek 28 marca, a na okładce pojawi się The Fall Guy. „Uwielbiam stare filmy kung-fu. Kocham kino azjatyckie. Gram w wiele gier wideo i czytam dużo mangi. Anime ma na to duży wpływ. Ale też gówniane kreskówki z sobotnich poranków, które uwielbiałem, gdy dorastałem. Wiedziałem, że chcę nakręcić film o zemście z głuchym bohaterem, ale to była dosłownie jedyna stała.”

Obok Skarsgårda w roli głównej, jego wewnętrzny głos gra gwiazda Bob’s Burgers, H. Jon Benjamin. W gwiazdorskiej obsadzie dołączają do nich Jessica Rothe, Michelle Dockery, Brett Gelman i Sharlto Copley.

Mamy także ekskluzywny zwiastun nowego filmu, który w całości możecie zobaczyć poniżej, przedstawiającego Chłopca Skarsgårda w akcji. Mówiąc o obsadzeniu go, reżyser Mohr dodaje, że początkowo szukał kogoś młodszego, zanim zwrócił uwagę na gwiazdę Pennywise. „Ma prawie dwa metry wzrostu, a to nie jest zbyt chłopięce” – śmieje się Mohr. „Ale jednocześnie jest do tego dosłownie idealny. Ma tę dziecięcą niewinność. I potrafi walczyć”.

(Źródło zdjęcia: Lionsgate / Total Film)

Boy Kills World ukaże się 26 kwietnia 2024 roku. Więcej na ten temat i wiele więcej można przeczytać w nowym numerze Total Film, który trafi na półki i kioski cyfrowe w czwartek, 28 marca.

Sprawdź poniższe okładki:

Okładki The Fall Guy z Total Film

(Zdjęcie: Universal/Total Film)

Zamów numer w przedsprzedaży tutaj zapakować swoją kopię lub kliknij tutaj, aby subskrybować Total Film i nigdy nie przegap kolejnej ekskluzywnej oferty. Otrzymasz każdy numer, zanim pojawi się w sklepach, i otrzymasz okładki przeznaczone wyłącznie dla subskrybentów.

Oferta subskrypcji Total Film

(Zdjęcie: Total Film)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar