Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Reżyser Night Swim sugeruje, że istnieje wczesny Easter Egg, który może stanowić kontynuację horroru

/
/
/
105 Views

Night Swim nie wszedł jeszcze nawet do kin, a reżyser Bryce McGuire ma już plany na kontynuację. W rzeczywistości twórca filmu zachęcał fanów gatunku, aby wypatrywali wczesnego Easter Egga w horrorze z nawiedzonym basenem, który mógłby stanowić początek drugiej części.

„Jest wystarczająco dużo, aby zadowolić i pobudzić wyobraźnię, ale jest też więcej, czego chcesz się dowiedzieć” – mówi o nadchodzącym filmie w nowym numerze magazynu SFX, którego na okładce znajduje się Ncuti Gatwa z Doctor Who. „Pod górą lodową znajdują się głębsze warstwy. Nieznane jest czasami najstraszniejsze”.

Choć twierdzi, że „nie chce niczego zepsuć”, jeśli chodzi o sukces Night Swim, McGuire twierdzi, że „istnieją znacznie głębsze wody do odkrycia” i wyjaśnił: „W jednej z wczesnych scen znajduje się małe jajko wielkanocne, które, aby mnie, wskazuje ścieżkę do miejsca, do którego chciałbym dojść. Zabawnie byłoby odkrywać i poszerzać mitologię.

(Zdjęcie: Blumhouse/Universal Pictures)

Nie jesteś subskrybentem SFX? Następnie przejdź tutaj, aby otrzymywać najnowsze wydania bezpośrednio do swojego domu/urządzenia!

Wyprodukowany przez Jamesa Wana z Aquaman i Lost Kingdom oraz Jasona Bluma z M3GAN, we współpracy Atomic Monster i Blumhouse występują Kerry Condon (The Banshees of Inisherin), Amélie Hoeferle, Gavin Warren i Wyatt Russell (Monarch: Dziedzictwo potworów). Fabuła skupia się na Rayu Wallerze, byłym baseballiście zmagającym się z chorobą zwyrodnieniową, który po wcześniejszej emeryturze przenosi się z rodziną na spokojne przedmieścia.

Kiedy on i dwójka jego dzieci odkrywają, że na podwórku ich nowego domu znajduje się basen, są zachwyceni; młodzież wyobraża sobie letnie imprezy z przyjaciółmi, a Ray ma nadzieję, że zapewni mu to fizjoterapię. Ale Wallerowie dostają więcej, niż się spodziewali, gdy zdają sobie sprawę, że basen jest domem złowrogiej istoty.

Premiera „Night Swim” w kinach już 5 stycznia. Powyższy fragment to tylko fragment naszego wywiadu z McGuire’em, dostępnego w: najnowszy numer magazynu SFXktóry ma Doctor Who na okładce i jest dostępny w kioskach od piątku, 29 grudnia. Aby uzyskać jeszcze więcej informacji od SFX, zapisz się do newslettera, dzięki któremu wszystkie najnowsze ekskluzywne artykuły będą wysyłane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar